fbpx
життєві історії
І я почула, як його мама, тобто моя майбутня свекруха, вмовляла Сашка скоріше на мені оженитися, щоб я, нарешті, перестала розбазарювати сімейний бюджет! Мовляв, ми ж все одно вже живемо разом, як сім’я. А якщо ми одружимося, то я відразу розслаблюся, перестану витрачати гроші на манікюр, вії і масаж, і ці всі кошти залишиться вдома

У хлопця мого Сашка гучний динамік на телефоні, через це я постійно чую, з ким і про що він розмовляє. Якось йому подзвонила мама, поцікавилася справами, здоров’ям, а потім він пішов в іншу кімнату і продовжив розмовляти там

. Все одно все було чутно, тому що він сів прямо біля дверей.

Його мама, тобто моя майбутня свекруха, вмовляла Сашка скоріше на мені оженитися, щоб я, нарешті, перестала розбазарювати сімейний бюджет! Мовляв, ми ж все одно вже живемо разом, як сім’я. А якщо ми одружимося, то я відразу розслаблюся, перестану витрачати гроші на манікюр, вії і масаж, і ці всі кошти залишиться вдома.

В мене ледве щелепа на підлогу не впала! Я зайшладо нього в кімнату і голосно сказала, щоб його мати почула, що я не збираюся припиняти за собою стежити, і буду витрачати на себе свій заробіток, як захочу. І пішла.

Чую, вона запитує у Сашка, чи не поставив він на гучний зв’язок розмову, як я, мовляв, дізналася про це?

Потім вона заявила, що не треба одружуватися з такою дівчиною – після одруження гроші стають не свої, а загальні, і раз я спільне збираюся розбазарювати, то доведу її сина до злиднів, а потім на інший горб перестрибну!

Мама Сашка просто вже давно помітила, як добре я одягаюся, а таким, на її думку, палець в рот не клади, такі завжди про себе в першу чергу думають, а сім’я – на другому місці. І закінчила вона розмову з сином тим, що хлопець правильно робить, що не поспішає з одруженням. Треба шукати скромнішу наречену.

Ох, мамочко! Я так скажу, якби мій хлопець не відділяв думку своєї мами від власної, ми вже давно б розійшлися. Зате тепер я точно знаю, що заміж за нього не вийду доти, поки він свою матусю не поставить на місце за такі розмови в мі бік.

А як би ви зреагували, почувши таке? Яке подружнє життя на мене чекає з такою свекрухою?..

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page