fbpx
життєві історії
І я взяла кредит на оплату няні. Звичайно, боюся, що про це дізнається свекруха. Не встигаю піклуватися про себе, хоча салон, басейн і спортзал поруч! На ділі виявилося, що материнство – це щоденна важка праця, в якій немає й грама романтики. І вирішила я найняти няню хоча б на кілька годин в день, щоб трохи відволіктися від усіх турбот. Та грошей не було. І вона таки дізналася!

І вирішила я найняти няню хоча б на кілька годин в день, щоб трохи відволіктися від усіх турбот. Та грошей не було…

***

Синочкові Остапчику вже рік, і це наша з чоловіком перша і бажана дитина. Коли я його носила-чекала, то мріяла, як буду возитися з малюком, піклуватися про нього, гратися, гуляти і читати йому на ніч казки.

Але на ділі виявилося, що материнство – це щоденна важка праця, в якій немає й грама романтики.

Чоловік Олег з ранку до вечора на роботі, приходить втомлений і теж вимагає до себе уваги.

А я мрію лише про те, щоб впасти на подушку і елементарно виспатися.

Мені ніколи навіть в дзеркало на себе подивитися і якось доглядати за собою, не кажучи вже про те, щоб сходити в перукарню або зробити манікюр.

Схуднути теж не виходить, хоча спортзал і басейн поруч, а ходити туди ніколи. І вирішила я найняти няню хоча б на кілька годин в день, щоб привести себе в порядок і трохи відволіктися від усіх турбот.

Ви запитаєте, чому не звернулася за допомогою до бабусь? Відповідаю – моя мама живе в передмісті, у неї господарство, яке не покинеш. Свекруха теж працює, їй ніколи. Тільки поради може роздавати, які мене, м’яко кажучи, напружують.

Але про няню вона таки дізналася, і тут ж прийшла з докорами! Мовляв, ти дивись, яка бариня, прислугу собі завела, а вона он сина сама виростила, та ще й пелюшки вручну прала.

Я, звичайно, рада за неї, але часи змінилися! Навіщо заганяти себе, як коня, якщо є спеціальні люди, готові допомогти.

Так, няня – задоволення не з дешевих, і мені довелося навіть взяти кредит.

Слава Богу, чоловік, коли дізнався, що взяла кредит в банку на цю справу, підтримав мене навіть пообіцяв сам його виплатити.

Проте, я не здивуюся, якщо під впливом свекрухи він поміняє рішення. Вона ось-ось дізнається про кредит, і я уявляю, що тоді почнеться… Ну але ж ми в неї грошей не просимо, врешті-решт!

Автор: Ксенія

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page