fbpx
Без рубрики
У кожного з нас були і є кращі друзі. У мене була, як мені тоді здавалося дуже хороша подруга. Знали один одного більше 10-ти років, мало не зі школи. У подруги особисте життя не склалося і вона розлучилася з тим чоловіком, ну а я вийшла заміж. І як тільки моя подруга дізналася про те, що чекаю дитину, то відразу змінилася. Стала рідше дзвонити і писати, а потім взагалі вирішила зробити мені проблеми

У кожного з нас були і є кращі друзі.

У мене була, як мені тоді здавалося дуже хороша подруга. Знали один одного більше 10-ти років, мало не зі шкільної лави. Познайомила нас моя однокласниця, з якою досі час від часу підтримуємо спілкування.

З цією подругою ми буквально пройшли «вогонь і воду»: разом надходили в один вуз, разом вчилися всі п’ять років, захищали і отримували диплом.

Під час навчання, підробляли на різних роботах, туди де брали студентів-заочників. Найчастіше працювали продавцями в мережевих магазинах і дуже втомлювалися стоячи на ногах по 12 годин на день.

Потім, кожна з нас, знайшла ту роботу, яка дійсно подобалася і приносила дохід. Подруга стала працювати з квітами, флористом. А я знайшла офісну роботу, в іноземній компанії.

Ми бачилися рідше, ніж раніше, але все таки знаходили один на одного вільний час.

Всі мої поїздки, пов’язані з відпочинком, були виключно з нею, або в компанії, де теж була присутня моя подруга.

Навіть хлопців знайшли приблизно в один і той же час. Вона трохи раніше. А я через три місяці після неї, познайомилася зі своїм чоловіком.

У подруги особисте життя не склалося і вона розлучилася з тим чоловіком, ну а я вийшла заміж і чекала дитину.

І як тільки моя подруга дізналася про дитину, то відразу змінилася. Стала рідше дзвонити і писати, а потім взагалі вирішила зробити мені гидоту, яку я від неї ніяк не очікувала.

Я прекрасно розуміла, що у неї не найкращий час, а у мене на відміну від неї все дуже непогано, тому особливо їй намагалася не набридати, а навіть навпаки намагалася чимось порадувати, щоб її розвеселити.

Але після того, як вона оббрехала мене в очах інших людей і наговорила купу неприємних речей, я просто перестала з нею спілкуватися, щоб не відчувати весь негатив.

І ось минуло 2 роки і ні дзвіночка від неї.

– Чи шкодую я, що не подзвонила першою?

– Напевно, ні!

– Інакше як би я з нею зараз спілкувалася, навіть не уявляю.

Я просто зробила для себе деякі висновки, що виявляється «новий статус» і неприхована заздрість може перекреслити дружбу довжиною в 10 років.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page

facebook