fbpx
життєві історії
І яким же було моє здивування, коли я побачила картинку їхнього життя! Вона зовсім не цінує мого сина! Я це одразу помітила, коли приїхала до них на тиждень погостювати. Ну хіба це дружина, яка не встане вранці провести чоловіка на роботу? Ромчик навіть сам собі звечора у судочки обід накладає, щоб вранці взяти з собою. Та невістка мені сказала, що тому від мене й пішов чоловік

Приїхала я до сина й невістки на тиждень, відвідати їх і на Київ подивитися. До цього тільки вони до нас в село кілька разів приїздили, і то не часто, бо в них дитинка маленька.

І яким же було моє здивування, коли я побачила картинку їхнього життя!

Виявилося, що невістка зовсім не цінує мого сина! Я це одразу помітила. Ну хіба це дружина, яка не встане вранці провести чоловіка на роботу? Ромчик навіть сам собі звечора у судочки обід накладає, щоб вранці взяти з собою. Вона ж з малим зранку спить і не поворухнеться! Він тихенько встає, щоб їх не розбудити. Іде на кухню…

А ще сам прасує сорочки і навіть в квартирі прибирає, поки вона з малим на прогулянці у вихідні!

Звісно, весь той тиждень я вставала о 5-й ранку і готувала Ромі сніданок, тормозки. Віг говорив, що б я не клопоталася, але ж мені це в радість!

В мене було двоє маленьких дітей з різницею у три роки, але я кожного дня вставала зрання, щоб провести чоловіка, прибратися в домі, поки діти ще сплять, приготувати їм сніданочок.

Діти закінчували школу, коли від мене пішов чоловік. Не розумію, чого йому не вистачало…Але я не опустила руки, бо в мене були діти!

Сказала невістці на третій день мого перебування в їхній квартирі, що я про це все думаю.

А вона мені відповіла, що тому і пішов від мене чоловік, що я про всіх турбувалася, окрім себе, а зараз жінки вже так не роблять.

Сказала, що Романа дуже кохає. Але він не маленька дитина. До того ж сама би їй сказав, якби йому важко було собі сніданок приготувати. А сорочки він їй самій прасувати не дає, бо вона так не вміє, як йому потрібно.

Не знаю, можливо, вона в чомусь і права. Але мене мої мама і бабуся не так вчили! І вони зі своїми чоловіками все життя прожили, багато років. Тому я думаю. Що мій чоловік зовсім з іншої причини пішов до іншої.

Вважаю, що так ставитися до чоловіка, як ставиться до Романа Леся все ж таки не припустимо. Тепер натякаю Романові, що мені треба до них переїхати, поки онук малий і Леся не встигає піклуватися про них обох. Хоча до спортзалу ходити вона аж бігом встигає…

Автор – Олена М.

Спеціально для Ibilingua.com.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook