fbpx
життєві історії
І з того часу я для рідних стала п’ятим зайвим колесом. Чомусь вони вважають, що я повинна бути рада будь-якому непотребу, від якого вони вважають за краще позбутися. Так мені привезли заляпану СВЧ-піч, якою сім’я брата користувалася протягом останніх років. Також мені свекор вже колишнього чоловіка привіз іржаву пральну машинку.

Для них я наче “звалище”, яке утилізує всяке непотрібне сміття.

Я той самий “бідний родич”, якого зазвичай зображають нахабною людиною, що і втратила берега. Чомусь вважається, що якщо ти зводиш кінці з кінцями, то обов’язково повинен бути хамовитими і тупим.

Мені по-справжньому не пощастило в житті. Не працювала майже три роки – доглядала за дитиною. У той складний період влізла в борги. Бралася за будь-який підробіток, щоб була додаткова копійка.

І з того часу я для рідних стала п’ятим зайвим колесом. Навіть зараз, коли фінансова ситуація виправилася, до мене продовжують ставитися як до людини другого сорту.

Дарують непотрібні подарунки. Чомусь вони вважають, що я повинна бути рада будь-якому непотребу, від якого вони вважають за краще позбутися. Так мені привезли заляпану СВЧ-піч, якою сім’я брата користувалася протягом останніх років. Кнопки обдерті, всередині жирні патьоки. І це при тому, що я не просила і не натякала на те, що мені потрібна мікрохвильова піч. Прекрасно обходилася і без неї. Лампочка всередині печі не працювала – згоріла, а регулятор напруги був зламаний і не рухався з місця. Спасибі, звичайно, але блін…

Також мені свекор вже колишнього чоловіка привіз іржаву пральну машинку. І це при тому, що у мене вже була пральна машинка. Сказав, що буде запасна. Везуть мені якийсь непотріб. Мабуть, з принципу – викинути шкода, а продати лінь.

Не кажу про дрібні непотрібні подарунки, які мені несуть. Для них я наче “звалище”, утилізують всяке непотрібне сміття.

Я дуже м’яка людина, але ця ситуація вже зовсім допекла.

Олена, м.Київ

Фото – freepik.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!