fbpx
життєві історії
І знаєте, що я помітила?  Останннім часом свекруха Галина Степанівна побоюється, що я заберу її квартиру. Звичайно, в неї підстави, але все не так, як вона собі накрутила, а тепер ще й накручує свого сина. Його батьки купили йому студію в новобудові без ремонту. І тут свекри стали в позу. Вони проти категорично!

Останннім часом свекруха Галина Степанівна побоюється, що я заберу її квартиру. Звичайно, в неї підстави, але все не так, як вона собі накрутила, а тепер ще й накручує свого сина! Ну чому вона так робить?

З чоловіком Дмитром ми разом більше 10 років. Все є: кохання, взаєморозуміння і повага одне до одного, стосунки чудові.

Кілька років тому його батьки купили йому студію в новобудові без ремонту, оформлена квартира на матір чоловіка, Галину Степанівну, бо вона продала бабусину хату і вклала в покупку найбільше грошей.

При покупці була домовленість, що ми поживемо у ній кілька років, а потім продамо її і купимо більшу за площею, щоб комфортно проживати з майбутніми дітьми.

На радощах ми з Дімою зробили ремонт з нуля, обставили сучасно за своїм смаком, купили техніку. Все це за допомогою моїх батьків і спільних з чоловіком грошей, які ми вдвох заробили.

Минуло 5 років, хочемо народити дитину або краще навіть двох з невеликою різницею.

Але поки що, поки я не пішла в декрет і маю досить високий дохід, ми захотіли продати студію і вкласти гроші з продажу в іпотеку на двокімнатну квартиру.

І тут свекри стали в позу. Вони проти категорично! Переконують накопичити на іпотеку самим, а цю малесеньку студію залишити під оренду.

Але ми розуміємо, що зробити це не так і просто, і назбирати тисяч 300-500 на початковий внесок і ремонт, якщо у нас з’явиться дитина, ми зможемо років за 5-7, не раніше. І жити нам весь цей час в маленькій студії буде некомфортно.

Я, звичайно, їх розумію: вони переживають за вкладені грошові кошти, але і я вклала в ремонт стільки, що могла замість цього взяти квартиру в іпотеку!

Зі свого боку я готова укласти шлюбний договір з чоловіком, поділити її не навпіл (більшу частину мені), щоб у разі розлучення він не залишився ні з чим. Готова і договір з його матір’ю зробити, що в разі розлучення ми продаємо нову квартиру, з продажу повертаємо їй гроші, витрачені раніше на студію, решту ділимо з чоловіком навпіл. Готова я на все це, тому що дуже люблю чоловіка, і за всі ці роки не було жодного сумніву, що я помилилася у виборі і впевнена, що все добре у нас буде, і про розлучення навіть не думаю. Навпаки – ми будуємо плани про дітей і спільний бізнес!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page