fbpx
гороскоп
“І знову про червону кнопку”: астрологиня у одній із соціальних мереж попередила українців про небезпеку, яка закрадається з боку “сусідів-загарбників”

“І знову про червону кнопку”: астрологиня у одній із соціальних мереж попередила українців про небезпеку, яка закрадається з боку “сусідів-загарбників”

Що нас чекає з середи і до кінця тижня, – повідомляє одна з найкращих експерток з астрології.

Українська астрологиня Ольга Медвецька поділилася новим прогнозом, щодо війни, на тиждень що розпочався, та повідомила, яка небезпека нависла над нашою рідною Батьківщиною.

“Чим ближче до кінця тижня, тим більше буде розмов і погроз про “червону кнопку”, як це було в серпні з приводу ЗАЕС. І тоді, і зараз була астрологічна небезпека за участю радіації. Проте того разу обійшлося, сподіваємося, що і цього разу цю межу не буде перетнуто і вплив опозиції Урану до Сонця обмежиться лише масуванням цієї теми, спекулюванням на ній”, – написала Медвецька в соціальній мережі nstagram.

Також експертка наголосила, що на такий перебіг подій дає надію те, що у названій зв’язці фігурує також напружений Меркурій, який дає високу вірогідність саме балаканини по питанню “червоної кнопки”.

“Проте мушу зазначити, що цей же аспект дає і небезпеку з повітря. Досі, і ми це і так бачимо. Проте можуть бути використані і інші точніші засоби ураження, яких ми не очікуємо, або які раніше не використовувалися”, – написала жінка.

Також Медвецька наголосила на тому, що у війні зараз найскладніший період.

Вистоїмо, бо українці!

Тільки разом до Перемоги! Слава Україні! Слава мужнім ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page