fbpx
життєві історії
Інна ще в жовтні отримала в подарунок від свого хлопця шубу до зими. Причому не випрошувала її як багато жінок. Він сам вирішив їй зробити такий розкішний подарунок, привіз її в магазин і запропонував вибрати шубу. Інна не очікувала такої щедрості, вперто відмовлялася, тому що вона не з тих, хто фанатично мріє про шубу

Ця історія сталася зовсім недавно з моєю знайомою Інною. Ще в жовтні вона отримала в подарунок від свого хлопця шубу до зими. Причому не випрошувала її як багато жінок. Він сам вирішив їй зробити такий розкішний подарунок, привіз її в магазин і запропонував вибрати шубу.

Інна не очікувала такої щедрості, вперто відмовлялася, тому що вона не з тих, хто фанатично мріє про шубу. До того ж одна шуба у неї вже була і не можна сказати, що Інна часто її одягала. Їй було комфортніше в пуховику.

Але хлопець таки вмовив її на шубу і у Інни з’явилася чергова норкова краса. Інша дівчина на її місці стрибала б від радості, але Інна шуби не особливо цінувала, тому приблизно через тиждень після покупки вона взяла і … виставила шубу на продаж.

Вона давно хотіла поміняти свій старенький ноутбук на більш сучасний, тому вирішила шубу продати, а на виручені гроші купити ноутбук. Шубу вона продала досить швидко: нова річ, а коштує дешевше, ніж в магазині.

І ось у нас вже котрий тиждень морози, недавно випав сніг, все почали потихеньку вбиратися в шуби, а Інна начепила свій улюблений пуховик. Бойфренд перший час мовчав, а потім запитав: «Дорога, а де шуба, яку я тобі купив?». Ну Інна відпиратися не стала, зізналася.

Бойфренд розлютився не на жарт. Сказав, що більше ні копійки на неї не витратить, раз вона не цінує його подарунків. А Інна йому відповідає: «Я ж казала, що не потрібна мені шуба. Ти мені її фактично нав’язав. А раз вона тепер моя, то я можу робити з нею все, що захочу. Навіть продати».

Бойфренда, звичайно, можна зрозуміти: хотів зробити приємний подарунок своїй коханій, щоб вона ходила взимку красива. Напевно він виявився жертвою стереотипу, що всі дівчата люблять шуби, і не врахував, що саме його дівчина до шуб байдужа.

Але ж Інна відразу йому сказала, що їй такий подарунок не потрібен, а бойфренд, мабуть, вирішив, що це вона з ввічливості відмовляється. Інні треба було прямо сказати бойфренду, що їй потрібен ноутбук, а не шуба. Тоді такої неприємної ситуації просто не було б.

Як часто люди сваряться тільки тому, що один не наважився прямо про щось сказати, а інший навіть не спробував почути коханої людини.

Нам дано унікальний дар, недоступний іншим живим істотам – можливість комунікації за допомогою слів. Використовуйте його в повній мірі, і ви здивуєтеся, як багато конфліктних ситуацій завершаться, навіть не розпочавшись.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook