fbpx
життєві історії
Інші три чверті житлової площі належить батькові Насті. Він там не мешкає, не платить за неї. Мій колишній взагалі вкрай неприємна людина, не чесна і не щира. Сказав оце Насті, що 1/4 забере в неї, оскільки частка незначна. Донька періодично їздить у відрядження. Хвилююся дуже, а здоров’я вже ніяке

У мене є трикімнатна квартира, у якій проживає моя дочка Анастасія. У цій квартирі вона володіє однією четвертою часткою, вона прописана, все оплачує.

Інші три чверті житлової площі належить батькові Насті. Він там не мешкає, не платить за неї. Мій колишній взагалі вкрай неприємна людина, не чесна і не щира. Сказав оце Насті, що 1/4 забере в неї, оскільки частка незначна. Донька періодично їздить у відрядження.

У квартирі багато речей, усі купила донька. Ось я гадаю, можна поставити металеві двері в одній із кімнат? Якщо батько прийде туди, як власник і візьме речі? Ключів у нього немає, але він може попросити розкрити двері, мовляв, живе тут і загубив ключі.

Читала, що через суд можна призначити правила користування квартирою, але не знаю, чи можна відгородити одну кімнату, щоб зберігати там особисті речі?

Хвилююся дуже, а здоров’я вже ніяке. Допоможіть порадую! Буду дуже вдячна і гарних всім свят!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.