fbpx

Ірі за сорок. Розлучена. Сім років до неї їздить Андрій – одружений чоловік. Ірина сестра при кожній нагоді дорікає за зв’язок з одруженим: – Краще б чоловіка вільного знайшла, аніж стільки років на чужого витрачати

Ірі за сорок. Розлучена. Сім років до неї їздить Андрій – одружений чоловік. Ірина сестра при кожній нагоді дорікає за зв’язок з одруженим:

– Краще б чоловіка вільного знайшла, аніж стільки років на чужого витрачати.

– А чого мені? Приїжджає і добре.

– З’являється він як ясне сонечко, коли від дружини може вирватися.

– А мені вистачає! – хихотіла Іра, – що привезе – все моє.

Але недавно Андрій повідомив, що його дружини не стало.

Через місяць коханець приїхав до Іри і сказав, що можна ще кілька місяців зустрітися, а потім і зійтися загалом заміж запропонував після семирічного роману.

А  Іра відмовилася виходити за нього заміж.

— Ну, тоді й далі давай зустрічатися, а там буде видно, запропонував Андрію, подумавши, що Іра просто не хоче до нього переїжджати.

– І зустрічатися не хочу, – рішуче сказала Іра.

Андрій поїхав, так і не зрозумівши, відмови дівчини. «Хто з цих жінок зрозуміє, чого їм треба, — міркував збентежений вдівець».

— Не розумію тебе, — дивувалася Ірина сестра, — сім років разом, а коли запропонував стати законною дружиною, — відмовилася.

– Відмовилася, – підтвердила Іра, – Андрій жив із дружиною, а приїжджав  до мене. А тепер якщо стану його дружиною – також знайде іншу. Так що, сестрице, не хочу я пити каламутної водиці.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page