fbpx
життєві історії
Ірина Іванівна сама, одна, виростила двох дітей, дала їм гарну освіту, допомогла стати на ноги, забезпечила житлом, розмінявши свою квартиру і продавши квартиру бабусі, а Роман не запросив її на весілля

Скажіть, будь ласка, що такого повинна була зробити мама, щоб її не запросили на весілля сина? Ірина Іванівна сама, одна, виростила двох дітей, дала їм гарну освіту, допомогла стати на ноги, забезпечила житлом, розмінявши свою квартиру і продавши квартиру бабусі, а Роман не запросив її на весілля.

Зате батько, який кинув жінку з двома малолітніми дітьми, синові ледь виповнився рік, а дочці три, на весіллі грає головну роль. Він не платив аліменти поки не втрутився суд, він не відвідував дітей поки вони були школярами, він не купив ніколи їм шкарпеток і найдешевших цукерок, але він на весіллі.

Діти не бачили батька багато років. Він гастролював по країні то будівельником, то рибалкою. Їм було за 20, коли батько повернувся в рідне місто.

Фінансово він цим дітям ніколи не допомагав, не знаю, як іншим. Але на весіллі Романа він з п’ятою або сьомою дружиною, а так само були і всі діти від подальших шлюбів. А ось матері не було. Не було на весіллі і старшої сестри. Сестра з солідарності з матір’ю не пішла.

Що міг сказати батько синові, що той не запросив на весілля матір? А може це майбутня невістка не захотіла бачити свекруху на весіллі? Роман запропонував матері допомогти з весіллям. Він же мужик і бере все на себе. Але не розрахував можливостей, перед весіллям автомобіль купили. І він попросив Ірину Іванівну або святковий стіл оплатити, або наряд нареченій купити.

Сума за те й інше виходила приблизно однакова. Мати погодилася стіл оплатити, але тільки за гостей зі свого боку. А їх було 15. За всіх людей з нареченим… Найближчих… Батько за свою половину (12 осіб) сам заплатити може. Сторона нареченої цілком може сама оплатити своїх гостей, якщо запросили під сотню.

Більше син у матері не з’являвся, а дзвінки скидав.

У минулі вихідні було весілля Романа. Всі веселилися і танцювали і тільки мати, дивлячись у віконце з 7 поверху, плакала…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – chillitorun

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook