fbpx
життєві історії
Ірина переступила поріг двокімнатної квартири на правах господині, і нічого, що там все своє життя порядкувала Тамара Степанівна. Жінці молода невістка не дуже сподобалась, але розуміючи, що її Василько ще з тим характером, та й не дуже хорошим минулим, прийняла жінку, яка вже носила під серцем дитя. Утримувати молоду сім’ю довелось самій, адже що син, що невістка, “ще себе не знайшли”

Ірина переступила поріг двокімнатної квартири на правах господині, і нічого, що там все своє життя порядкувала Тамара Степанівна. Жінці молода невістка не дуже сподобалась, але розуміючи, що її Василько ще з тим характером, та й не дуже хорошим минулим, прийняла жінку, яка вже носила під серцем дитя. Утримувати молоду сім’ю довелось самій, адже що син, що невістка, “ще себе не знайшли”.

***

Близько трьох років тому Ірина зайшла в цю двокімнатну квартиру без грама сумніву, який може бути сумнів, якщо вона стала дружиною, а значить і повноправною господинею!

На кухні тоді метушилася свекруха, роблячи останні приготування до столу. Грошей вистачило лише на олів’є і канапки зі шпротами.

Ірину не збентежило, що Василь недавно звільнився, а знайомство їх відбулося в інтернеті, це ж любов!

На той момент йому було 20, їй 21, все життя ще попереду. Швидке весілля мало свою причину, скоро буде поповнення, молодих не бентежила ця стрімкість, багато так живуть.

Як вище було згадано, Василь звільнився 5 місяців назад, ніде не працював, освіти не мав, як він говорив: “Хочу відпочити і зрозуміти чого хочу!” Ірина власне кажучи, теж не відрізнялася сильно від обранця, тільки що була без судимості.

Всю молоду сім’ю тягнула Тамара, мати Василя, ще досить молода, але з букетом болячок “від нервів” жінка. На своє особисте життя вона давно махнула рукою, син зайняв всю її. Його проблеми – її біди..

Ірина одразу ж не сподобалася Тамарі, не про таку “дочку” вона мріяла, але і Василь її не був ідеалом, це теж жінка розуміла.

Єдине, що вона просила від дітей, так про допомогу, звичайно Ірину при надії ніхто не візьме на роботу, але Василь то міг копійку заробити, але не хотів.

Ось і Іллі вже 2 роки, Ірина намагається підробляти в таких місцях, де потрібна не офіційна робота, так як вона може виходити тільки коли свекруха вихідна. Василь довше двох тижнів ніде не протримався, все було не його. Тамара звикла тягнути всіх, хто ж ще, якщо не вона!

Одного вечора Василь ощасливив сім’ю, мовляв роботу знайшов, тільки ось за містом, не близько, тому вдома буде бувати рідко, так як їхати довго і дорого.

Мати зібрала синочка в дорогу, склала трохи продуктів і грошей дала на дорогу, цілих 500 гривень. Вранці Василь взяв два пакети, один з речами, інший з продуктами, обняв матір, поцілував дружину з сином і пішов.

Три тижні він майже і не дзвонив додому, посилаючись на велику зайнятість, Ірина вже мрійливо подумувала, що б їй прикупити на зиму, яка була не за горами. Телефонний дзвінок з невідомого номера перевернув все з ніг на голову.

– Яке право ти маєш знаходиться в квартирі мого чоловіка? Май совість, збирай речі і з’їжджай, нам заселятися потрібно! – говорив жіночий голос.

Ірина з нерозумінням і подивом почала телефонувати свекрусі. Через годину Тамара дізналася, що її син десь там, на заробітках, знайшов жінку з двома маленькими дітьми (5 років і 4 місяці). Дамочка ще та, і на сім років навіть старша за Василя.

Жінка виявилася дуже наполегливою, почала сама телефонувати “майбутній” свекрусі, шукаючи зустрічі. По телефону вона прямо заявляла, що будинок у них в поганому стані, з двома малюками там жити неможливо, а Василь згоден перевезти їх до себе. Тамара прямо заявила синові, що на поріг не пустить обох, нехай навіть не намагаються.

Василь теж не сидів спокійно, почав умовляти Ірину відпустити його з миром. Він на неї образ не тримає і готовий так само відпустити з серця, тільки ось з’їхати потрібно швидко, там же діти!

Зараз Ірина разом з сином живуть там же, у свекрухи. Відносини між ними анітрохи не змінилися, такі ж з “кігтиками”.

За цей час Василь неодноразово дзвонив матері, просив перевести грошей, хоча б гривень 200 – 500, щоб купити продуктів. Сім’я то велика, “кохану” годувати треба! Тамара не дала, сказала, що його сім’ю і тут годує.

Фото ілюстративне – rpo.gov

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page