fbpx
життєві історії
Ірина прекрасно знала про “походеньки” Богдана, але щиро вірила і надіялась, що він все це “переросте”, в них же дочка, негоже, щоб без батька дитина росла. Та й що приховувати, кому вона буде потрібна в тридцять, та ще й з дитиною. Батьки її жили в іншому місті, та й не розказувала вона їм нічого. Одного дня її благовірний зібрався на річку. Той день розставив все по місцях

Ірина прекрасно знала про “походеньки” Богдана, але щиро вірила і надіялась, що він все це “переросте”, в них же дочка, негоже, щоб без батька дитина росла. Та й що приховувати, кому вона буде потрібна в тридцять, та ще й з дитиною. Батьки її жили в іншому місті, та й не розказувала вона їм нічого. Одного дня її благовірний зібрався на річку. Той день розставив все по місцях.

***

Що б Ірина не робила, її сімейне життя з Богданом котилося під укіс. Пів року тому вона дізналася, що чоловік їй зраджує, але, як мудра жінка, вирішила зберегти сім’ю. Тим більше, доньці було всього два рочки.

Ірина начиталася статей в інтернеті, наслухалася порад мами і почала працювати над собою. Вона і раніше була непоганою господинею, а тепер і зовсім намагалася стрибнути вище голови – їжа була не тільки смачною, а й кожна страва була красиво прикрашена.

Час денного сну дочки Ірина використовувала для себе – підкачувала “проблемні зони” під відеоуроки, робила маски, займалася манікюром – робила все, щоб зустріти чоловіка з роботи красунею, а не куркою в халаті.

А ще – посмішка! Ірина прочитала, що жінка повинна посміхатися, не дивлячись ні на що, тому що якщо вона посміхатися не буде, чоловік дуже швидко занудьгує і піде.

Богдан був задоволений: відмінно влаштувався – ідеальна дружина, дочка, що не доставляє клопоту, і красиві жінки, з якими можна чудово проводити час – і абсолютно безкарно.

Ірина-то розумна, прекрасно знає, що таке стати “розлученою з причепом” в 30 років, ось і мовчить в тряпочку, і нехай мовчить. Нехай знає своє місце.

… Літо видалося дуже спекотним – майже місяць стояла спека. Богдан майже щовечора після роботи і у вихідні їздив на пляж – відпочити і скупатися. “Для галочки” пару раз запропонував з’їздити і дружині, але Ірина спеку погано переносила, та й доньці корисніше було погуляти в найближчому парку, в затінку.

А в суботу спека несподівано зникла, і Ірина зраділа – і вихідний, і не жарко. “Богдане, ми сьогодні з тобою, добре? – запитала Іра, бачачи, що чоловік збирається на пляж. – Ми в цьому році ще жодного разу не купалися. Ти не проти?”

Але чоловік несподівано занервував: “Зрозуміло, проти! Про такі речі заздалегідь попереджати треба! Навіщо ви там мені? Я в волейбол грати буду”. – “Богдане, ти не забув, у мене взагалі-то розряд з волейболу – я б теж пограла…”

“Пограти? У нас там своя команда, з ким ти гратимеш? І взагалі… я на пляж зі знайомою ходжу. Ось тільки не треба мені тут! Це ПРОСТО ЗНАЙОМА, не треба очі витріщати!”

– “Богдане, ну раз це просто знайома, чому ти нас не можеш познайомити? Хіба я колись була проти твоїх друзів?” – трохи підвищила голос Ірина.

“Та не хочу я вас знайомити, ти що! Я їй сказав, що ти в спеціальній клініці лежиш, прив’язана до ліжка, і ти тут раптом приходиш така – Доброго дня! Ти розумієш, що мені за тебе соромно буде перед нею!” – слухаючи Богдана, Ірина відчувала, як в ній закипає лють. А, почувши, що чоловікові соромно – за неї, вона не витримала.

Ірина кинулася до чоловіка, схопила його двома руками за футболку і спробувала струснути: “Тобі соромно за МЕНЕ?” – але вагові категорії були різними – Стокілограмового чоловіка вона навіть не змогла зрушити з місця, а вже через секунду перебувала в іншому кінці кімнати.

… Друзі дружно сміялися і плескали Богдана по плечу: “Ну ти крутий!.. Так і треба з тими жінками!”, – а він гордо посміхався: “Вона просто отримала здачу”.

PS “Прийти в себе” Ірині вдалося тільки через тиждень в клініці, а повернувшись додому вона зібрала всі свої і дочки речі і перебралася до мами. Мама, звичайно ж, як і повинна була зробити, пожаліла доньку, і попросила більше таких “люблячих” стосунків від неї не приховувати.

– Знала б, давно тебе до себе забрала б…

А що ви скажете на такі стосунки?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page