fbpx

Існують пари, союз яких благословенний небесами. Вони поєднуються так, немов спеціально створені одне для одного. Їх не багато!

Існують пари, союз яких благословенний небесами. Вони поєднуються так, немов спеціально створені одне для одного. Їх не багато!

Овен і Риби. Овен – динамічний, сміливий і вмотивований. Риби – чутливі, складні й інтуїтивні. Коли ці два знаки разом, один партнер доповнює іншого тими якостями, яких йому бракує.

Риби потребують того, хто зможе бути їхньою опорою. Овнам же необхідний партнер, який би нагадував йому, що щастя полягає в простих речах.

Лев і Терези. Лев – соціальна, яскрава особистість. Терези – витончені, доброзичливі і товариські. Коли вони разом – люди вважають їх ідеальною парою. Вони можуть нескінченно розмовляти про все на світі, бо у них багато спільного.

Діва і Водолій. Діва спостережлива і працьовита. Водолій – прогресивний і оригінальний. Ці два знаки надихають один одного мислити по-різному. Вони дивляться документальні фільми, слухають одну і ту ж музику і будуть говорити на будь-які цікаві для них теми. Ці двоє точно знають, як взаємодіяти один з одним. Вони чудово ладнають один з одним і обидва незалежні, що дозволить їм бути разом довгий час.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page