fbpx
життєві історії
Історія ця трапилась зі мною і з подругою десь років чотири тому, але недавно приїхала в село, і зустрілася з Орисею за чашкою чаю. Сиділи, гомоніли, і згадали той веселий день. Ох і насміялися. В кінці нашого села є велике і досить чисте озеро. Туди з’їжджаються зі всіх навколишніх сіл. А ми з Орисею, в жарку погоду, там були часті гості

А у вас були схожі історії?

Історія ця трапилась зі мною і з подругою десь років чотири тому, але недавно приїхала в село, і зустрілася з Орисею за чашкою чаю. Сиділи, гомоніли, і згадали той веселий день. Ох і насміялися. В кінці нашого села є велике і досить чисте озеро. Туди з’їжджаються зі всіх навколишніх сіл. А ми з Орисею, в жарку погоду, там були часті гості.

Одного разу ми з подругою і собакою пішли купатися на озеро. Я плаваю добре, і мені приносить задоволення перепливати озеро поперек туди і назад, а Орися плавати не вміє.

І, черговий раз вирішивши переплисти озеро, я веліла собаці подругу мою охороняти.

Орися каже мені: “Я тут уздовж берега похлюпаюся у воді”.

Я погодилася і попливла на той берег. Потім пливу назад і бачу, подруга на березі, намагається в воду увійти, а Томік мій не пускає її, перегородив шлях і гарчить.

Я кажу: “Що відбувається тут у вас?” Ну, Орися і розповіла мені, що вона під час моєї відсутності плавала собі уздовж берега і раптом вирішила пірнути, поплавати під водою.

А собака вирішила, що та тоне, і кинулася її рятувати. Витягла її за купальник на берег.

– Я вже вийшла на берег, де мілко, вода по кісточки, – каже, – а Томік, не здається, гарчить і тягне мене зубами за купальник і не відпускає.

Я йому кажу, мовляв, пусти мене, я купатися хочу, а він не пускає. Постав переді мною поперек і шкіриться на мене і гарчить. А я зрозуміти не можу, що з ним таке.

– Так я ж сказала йому тебе охороняти, – здивовано відповідаю я – Це означає, що якщо хто вирішить підійти до тебе, вона не пустить, а заодно, якщо з тобою щось трапиться, вона повинна рятувати тебе.

– А я-то думаю, що відбувається, чому він себе так дивно веде, озвірів чи що?

Ох, і насміялися ж ми від душі. Мало не забула скасувати команду “Охороняти!”.

А то б ще щось смішного учудили всі разом. Благо, все добре тоді закінчилося.

а у вас є домашні улюбленці? Які цікаві історії траплялися? Цікаво буде перечитати!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page