fbpx
життєві історії
Іванові погано жилося в новій сім’ї, його там не любили, він кілька разів йшов з дому. У дитинстві я пам’ятаю, він був маленького зросту косоокий, і в великих короткозорих окулярах. Мої батьки говорили, щоб я подалі від нього трималася

Хочу розповісти про свого родича, точніше про його дружин і дітей.

Степан працював водієм автобуса. Був непоганим хлопцем, та щось в його житті було не так…

З першою дружиною Степан розлучився коли був зовсім молодим. У цьому шлюбі народився син Іван. Леся після розлучення залишила свого сина рідній сестрі і поїхала за новим життям. Пізніше вона знову вийшла заміж. Я її ніколи не бачила. Про Івана мати і не згадувала. Степан йому іноді допомагав. Синові погано жилося в новій сім’ї, його там не любили, він кілька разів йшов з дому. У дитинстві я пам’ятаю, він був маленького зросту косоокий, і в великих короткозорих окулярах.

Мої батьки говорили, щоб я подалі від нього трималася. Але зараз у нього все нормалізувалося. Він одружився і у нього четверо дітей, займає гарну посаду, ми з ним добре спілкуємося і дружимо. Кілька разів Іван хотів почати спілкуватися зі своєю рідною мамою. Але вона його “відшила”, сказала, щоб він до неї не дзвонив і не писав, у неї своя сім’я.

Другою дружиною Степана була продавщиця канцелярських товарів. У цьому шлюбі у родича теж народився син Ігор. Я раділа, бо коли була маленькою ходила в магазин, і мені завжди робили дитячі подарунки. Ігор одружився і зараз катає на своїй яхті туристів.

Третьою дружиною була одна дівчина, я не знаю де вона працювала, але в більш пізній час вони здавали подобово квартири в оренду. У цьому шлюбі теж народився син Андрійко, але вони якісь темні люди, постійно просять гроші в борг і не віддають їх. Весь час у них якісь проблеми, то терміново машину з ломбарду треба викуповувати, то ще щось.

Четвертою дружиною була красива молода дівчина, дочка якогось крутого дядька. Було таке гарне, шикарне, багате весілля. Але вона через два місяці втекла від нього. Я бачила її тільки на весільних фотографіях. Дітей не було.

У п’ятий раз Степан одружився на матері одиначці з Харкова , вона народила йому сина, двох доньок, і коли йому було п’ятдесят народила ще одного сина. Він її любив і дуже ревнував. Але як мені розповідали родичі, вона постійно влаштовувала йому істерики і скандали. Словом, їм було не нудно.

Коли молодшому синові виповнилося рік, Степана не стало. На похорон приїхали всі його сини, познайомилися один з одним і провели свого батька в останню путь.

Ось така історія…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – rodzicielnik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook