fbpx
життєві історії
Із заздрощів, подруга мало не зруйнувала мою сім’ю

Була у мене подружка з якою я могла поділитися своїми секретами. Сім’я у мене була не дуже благополучна. Мама йшла в тривалі запої, а тато як міг так і крутився. Освіти у мене 10 класів. Дуже сильно діставалося від матері.

Подружка моя була дуже спритна, а я спокійна ось тому напевно ми з нею і здружилися.

Коли вона бігала на дискотеку брала мене з собою. Батьки природно мені не дозволяли з нею ні куди ходити, так я вночі через вікно бігала.

Один раз трапилося з нами така історія. Тільки прийшли ми танці, так місцевий хлопець став до мене приставати. Його відмовляли, але він ні кого не хотів слухати.

І тут під’їхала машина, з неї вийшли троє міцних хлопців. У Іллі відразу пропав інтерес до мене, воно й на краще. Тепер йому треба було розібратися хто такі і чого прийшли. Так як він перший став задиратися отримав по заслугах.

Один з хлопців побачив мене з натовпу і підійшов. – Ти що така сумна стоїш? Образив хто?

– Ні. Несміливо відповіла я.

У цей вечір Кирило проводив мене до будинку. Розповідав про себе чим займається. З його слів я зрозуміла, що він досить забезпечена людина.

На наступний день подруга розпитувала, хто він такий. Я вирішила, що все їй розповідати не буду. До мене він приїжджав рідко. Раз чи два на тиждень. Говорив графік роботи завантажений.

Коли він приїжджав подруга бігла вперед мене і мало на шию не стрибала до нього. Через три місяці нашого спілкування він покликав мене заміж.

Я погодилася тому в житті ні чого хорошого не бачила. Мої батьки були проти, але я їх не послухала. Вийшла заміж, весілля була шикарне. Подруга була свідком.

Квартира у Кирила була своя, так після весілля ми поїхали відразу туди. Мені здавалося, що все це сон, чоловік хороший, достаток. Та й я тепер хотіла вчинити куди-небудь на заочне відділення.

Через три місяці після весілля дізналася, що чекаю дитинку. Чоловік дуже зрадів, носив мене на руках.

Подруга приїжджала рідко. Я була на сьомому місяці, коли ближче до півночі для нас заявилася подруга. Сказала, що хоче переночувати у нас. Чоловік був не проти.

Їй постилили у вітальні, а самі пішли спати в свою кімнату. Вночі я прокинулася від того, що хотіла пити. Хотіла попросити Кирила, щоб приніс водички. Його поруч не виявилося.

Коли я підходила до кухні, то почула розмову, як подруга каже про мене говорила різну гидоту, а чоловік мовчки слухав, коли я зайшла на кухню вона обіймала його зі спини і чмокали в шию, говорила що з нею йому буде краще.

Я тоді дар мови втратила. Але зібралася силами і виставила її за двері і сказала, щоб вона більше не з’являлася на порозі нашого дому.

Зажадала пояснення від чоловіка, що він робив разом з нею на кухні.

Він сказав, що просто пішов попити води і не помітив як увійшла вона. Почала скаржитися на своє життя яка вона нещасна, та ні кому не потрібна. Він навіть сам не помітив, як вона підійшла до нього і почала обіймати.

Він просто хотів її вислухати, вона ж начебто моя подруга.

Я просто вчасно зайшла в кухню, що все не зайшло так далеко. Чоловік попросив вибачення за те, що мало не пішов на поводу у подруги. І сказав, більше такого не повториться, що буде контролювати свої емоції.

Я його пробачила, бо дуже сильно люблю. У визначений термін у нас появився синок, а через два роки ще й донечка.

З подругою більше не спілкуюся. Тепер навчена і більше ні кому не розповідаю про щасливі моменти в моїй родині, щоб не заздрили.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page