fbpx

“Йому непросто буде уникнути покарання”: Останній живий прокурор Нюрнберзького процесу Бенджамін Ференц розповів про долю Путіна

“Йому непросто буде уникнути покарання”: Останній живий прокурор Нюрнберзького процесу Бенджамін Ференц розповів про долю Путіна

Останній живий прокурор Нюрнберзького процесу Бенджамін Ференц заявив, що президента РФ Путіна потрібно притягти до відповідальності за все що він вчинив проти людяності, вчинені росіянами на території України. За його словами, главі країни-агресора непросто буде уникнути покарання.

Крім того, він наголосив, що жодними аргументами неможливо виправдати “вчинки” російських окупантів. Про це Ференц розповів в інтерв’ю CNN.

Ференц зазначив, що масове знищення людей завжди були злочином проти людяності. А те, що скоїли росіяни в Україні, без жодних складнощів можна визначити як такі злочини і в результаті притягти Путіна до відповідальності.

“Немає аргументів, якими можна виправдати знищення дітей, їхніх батьків. Ми знаємо, що злочини проти людяності були покарані не тільки в Нюрнберзі, а й після нього у багатьох юрисдикціях. Є факт агресії – вторгнення в Україну можна класифікувати як очевидний факт агресії, а знищення таким чином завжди було злочином проти людяності. Тому немає жодних складнощів у визначенні цих злочинів, відповідальних за які може бути притягнуто до відповідальності, і Путіну, якщо він та людина, яка стоїть за всім цим, напевно, буде непросто залишити залу суду”, – розповів Ференц.

При цьому він наголосив, що ті що таке творять завжди пручаються і не хочуть нести покарання. Тому суспільство має зіграти свою роль – усунути з посади таку людину, або ж віддати її під суд.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page