fbpx
життєві історії
Камер всюди понатикали, в нoсі не покoлупатися – добре. Думки навчилися читати, – добре. Але коментувати щось навіщо ?! Ваше яке собаче діло? Схопила від сорому першу-ліпшу, найдорожчу іграшку, – і до каси. А тут то я й зрозуміла, що насправді відбувалося

Знайома розповідає, назвемо її Надійка.

(І тут відразу такі десять коментарів – «Е! А чо відразу Надійка ?! Давай хай вона краще буде Оленкою!» Ну добре, хай буде Оленкою, мені не шкода. Тим більше що її все одно кличуть Танечка.) За матеріалами

Гаразд. Зібралася значить Танечка в гості до приятелів. У тих маленька дитина. До дитини без подарунка не ходять. Зайшла по дорозі в дитячий світ, іграшку якусь купити.

Далі від першої особи.

– Народу немає нікого, стою біля стелажа, вибираю. Дешеву не хочеться, на дорогу грошей шкода. Сподобається що небудь – ах, як це мило. Потім на цінник глядь, – ой ні, дорого! Назад поставлю. Іншу візьму. Знову на цінник – так ну як! За такі гроші !?

І ось стою у стелажа, сама з собою розмовляю, і раптом звідкись зверху, хорошим таким баритоном, з відтяжкою, на весь магазин, докірливо:

– Ну ти Танечка і жаба!

Я аж підстрибнула! В обличчя ніби окропом плеснули. Озираюся – немає нікого. Камер всюди понатикали, в нoсі не покoлупатися – добре. Думки навчилися читати, – добре. Але коментувати щось навіщо ?! Ваше яке собаче діло?

Читайте також:ГОРОСКОП НА 12 ЖОВТНЯ 2019: ОДНОМУ З ЗНАКІВ ЗОДІАКУ В ЦЮ СУБОТУ ВЕЛЬМИ ПОЩАСТИТЬ, АЛE ДEЯКИМ КРAЩЕ НЕ СПOДІВАТИСЯ НА УСПІХ В ПЕРШИЙ ВИХІДНИЙ

Схопила від сорому першу-ліпшу, найдорожчу іграшку, – і до каси. Дивлюся, а там, з того боку, – чоловік, а біля нього така маленька козявочка.

І ця козявочка тримає величезний, більший себе, оберемок всяких коробочок. У неї вже з рук валиться, а вона все набирає і набирає. Зосереджено. Сопить, щоки міхуром, мовчить і набирає. І чоловік їй знову, таким хорошим баритоном, докірливо, але по-доброму:

– Танечка, ну может хватить? Ну не можна ж бути такою жабою!

Вилетіла з цього дитячого світу, здається сніг по дорозі від сорому плавився. Яка ганьба!

А подарунок дитині не сподобався, до речі.

Тому що вибирати треба від душі.

А не з переляку.

facebook