fbpx

Карти Таро дали необхідні рекомендації, попередження й життєво потрібні поради кожному: Гороскоп на 19 листопада 2022 року за картами Таро для всіх знаків Зодіаку! Як прожити суботу наповнено і обійти всі підводні камені – дізнайтеся прямо зараз, дорогі наші! Сьогодні той час для вас, коли справа чи проект просто руйнується під силою власної тяжкості

Карти Таро дали необхідні рекомендації, попередження й життєво потрібні поради кожному: Гороскоп на 19 листопада 2022 року за картами Таро для всіх знаків Зодіаку!

Отже, як прожити суботу наповнено і обійти всі підводні камені – дізнайтеся прямо зараз!

Нап превеликий жаль, гороскоп на суботу 19 листопада 2022 року, за картами Таро, передбачає практично всім знакам Зодіаку невдалий і насичений негараздами день. Але все можна виправити – ми самі творці своєї долі, все залежить від наших думок і вчинків!

Овен – Імператор

Якщо імператор заходить надто далеко, нація може опинитися на безплідних пустках. Подібно до цього у вашому житті ви можете перетворитися на тиранів і диктаторів або дозволити іншим ставитися до себе таким чином.

Толерантність, терпіння й розуміння – ось ваші друзі на сьогодні, які допоможуть не схибити.

Телець – Вісімка жезлів

Спалах натхнення – це те, що ви відчуєте. Ваш мотор працює на всіх парах, і всі ваші цілі – у вас в руках. Ви відчуєте величезний приплив енергії.

У вас більше немає часу вагатися, скоріше скористайтеся перевагою набутої енергії та рухайтеся до своїх бажань! Всесвіт вас підтримає у всіх досягненнях і починаннях.

Близнюки – Сімка кубків

Ця карта може мати кілька різних значень. По-перше, вона може означати, що перед вами безліч виборів: все залежить від ваших вас і ваших пріоритетів.

Інша інтерпретація – що ви так загіпнотизовані можливостями, що застигаєте у нерішучості. Кожна чаша настільки спокуслива, що ви не в змозі вибрати одну. Порада Таро – визначайтеся!

Рак – Дев’ятка денаріїв

Карта вказує, що ви досягли успіху у створенні такого оточення, яке вам дійсно до вподоби. Ви багато працювали і заслужили право насолодитися результатом своїх нелегких старань. Коли ця карта з’являється у розкладі, це означає, що ви отримали той світ, якого шукали.

Лев – Трійка мечів

Вирушайте в дорогу, незважаючи на затримки, та ступіть на нову землю. Будьте мужніми і не бійтеся складнощів. Успіх буде на вашому боці.

Пам’ятайте, що не можна засновувати свої плани лише на теоретичних міркуваннях, головне – зробити перший крок. А далі Всесвіт вам поведе.

Діва – Дама денаріїв

Запасіться терпінням та витримкою, щоб здійснити свої плани. Не слухайте нікого, не давайте нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре снрвоне визріває роками.

Терези – П’ятірка кубків

Намагайтеся взяти себе в руки: спочатку це здасться вам неможливим – ви вже надто піддалися паніці. Але поступово, намагаючись контролювати кожну свою негативну емоцію, ви знайдете бажаний “грунт під ногами” і упевненість у собі й своїх вчинках.

Скорпіон – Десятка жезлів

Сьогодні той час для вас, коли справа чи проект просто руйнується під силою власної тяжкості. Початковий вогонь та натхнення виснажуються під тяжкістю ускладнень.

Але ідіть до своєї мети, незважаючи ні на що, і не намагайтеся обдурити Всесвіт. Все вийде, якщо не відступите назад.

Стрілець – Четвірка кубків

Ви зараз занурені в переживання, які, щиро кажучи, можна назвати суб’єктивними. У вашому житті не сталося нічого такого, що могло б завдати вам стільки прикростей. А

ле ви настільки заплуталися у власних бажаннях і страхах, що тепер знадобиться певний час, щоб знайти вихід з цього глухого кута. Саме сьогодні вам Всесвіт його підкаже.

Козеріг – Трійка жезлів

Ви тільки розпочали свій шлях і вже очікуєте на результат. Не поспішайте, спробуйте заспокоїтись і вникнути в суть того, що ви робите.

Ваше надмірне прагнення успіху може зіпсувати вам початкову мету. Ви отримаєте винагороду, але не зможете зрозуміти, як досягли цього і не зробите висновків на майбутнє.

Водолій – Король мечів

Ви маєте випробуванння на винахідливість, знання тактики та вміння користуватися накопиченим досвідом – ось таким буде цей день.

Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю та дотепністю – і підтримка вам забезпечена.

Риби – Паж кубків

Використовуйте запропонований шанс, погодьтеся на компроміс чи підіть на примирення. Не вірте улесливим похвалам і обіцянкам.

Доля грає вам на руку. Або ви отримаєте емоційне підживлення, яке вас підтримає, або ж перед вами відкриються нові можливості, яких ви не очікували. Це ваш день!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page