fbpx

Карти Таро пророкують деяким Знакам Зодіаку дуже не просте 5 січня-2023. Четвер позбавить декого грошей і душевного спокою. Можливо, цього можна уникнути? Гороскоп на 5 січня 2023 року за картами Таро для всіх Знаків Зодіаку дає відповіді

Карти Таро пророкують деяким Знакам Зодіаку дуже не просте 5 січня-2023. Четвер позбавить декого грошей і душевного спокою. Можливо, цього можна уникнути? Зараз дізнаємося.

Гороскоп на 5 січня 2023 року за картами Таро для всіх Знаків Зодіаку дає відповіді. Гороскоп за Таро передбачає неоднозначний, але цілком продуктивний день практично всім знакам Зодіаку.

ОВЕН – Трійка Жезлів

Трійка Жезлів об’єднує у собі два контексти – по-перше, це довгий і важкий шлях, що веде до вершини крізь численні перепони, і, по-друге, це широкий огляд навколишнього світу, який відкриває перед представниками цього знаку Зодіаку нові горизонти.

Гороскоп на четвер пророкує Овнам активний день і щедру винагороду, якщо ви зумієте подолати всі труднощі та духовні бар’єри.

ТЕЛЕЦЬ – Шістка Денаріїв

Ця карта обіцяє вам легке вирішення фінансових проблем та надання необхідної допомоги у важливому на даний момент питанні. Гороскоп на 5 січня каже, що завдяки власним зусиллям, діловим талантам, цілеспрямованості та розуму ви зможете забезпечити собі високий рівень добробуту. Більше того, можливо навіть доведеться допомагати іншим, адже відтепер у вас будуть всі умови для цього.

БЛИЗНЮКИ – Королева Мечів

Вам випала цікава карта, особливо з погляду духовної складової життя. Королева Мечів пророкує Близнюкам активне прагнення ідеалу і боротьбу за власну незалежність. У четвер ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – насамперед у плані прийняття рішень. Методично ви розриватимете один за одним ланцюги, що сковують ваші рухи.

РАК – Підвішений

Карта показує ступінь свободи людини та вказує на численні обмеження, а також заборони. Життєва ситуація у Раків суттєво змінилася: поставлена мета не досягнута, бо була зупинена обставинами чи вашими помилками. Ви зайшли в глухий кут або перебуваєте, що називається, у “підвішеному стані”, тому постійно почуваєте себе, немов у пастці. Дослухайтеся свого внутрішнього голосу – він вкаже вам правильний шлях.

ЛЕВ – Башта

Вежа попереджає Левів про майбутні небезпеки, які можуть торкнутися різних сфер їхнього життя. Гороскоп на завтра обіцяє, що четвер може піднести низку несподіваних подій, які здатні геть-чисто вибити вас зі звичного ритму.

Але не варто впадати у відчай – всі ваші проблеми настільки дрібні і несуттєві, що їх рішення не буде вас обтяжувати. До того ж результат подій принесе масу позитивних емоцій під кінець дня.

ДІВА – Четвірка Денаріїв

5 січня, у четвер Таро рекомендують вам подумати про своє ставлення до грошей та інших матеріальних цінностей. На карті зображений типовий скнара. Немає жодних сумнівів у тому, що він заробив багатство власною працею, і в цьому сенсі він заслуговує на повагу. У той же час, ставши багатим, він втратив спокій і сон.

Надмірна прихильність до матеріальних цінностей не принесе у ваше життя щастя, і вам варто завжди звертати увагу на цей момент. Четвер підказує: настав час для глобальних корисних покупок.

ТЕРЕЗИ – Король Жезлів

Королі Таро завжди символізують вольові рішення, прийняти які буває дуже нелегко. Ви ризикуєте припуститися якоїсь серйозної помилки, яка може вплинути на майбутнє, незважаючи на те, що добре знаєте, чого хочете.

Карти кажуть, що у важливій справі вам мають допомогти близькі. Зверніться до них за допомогою, і вони ніколи не відмовлять. Не варто соромитися говорити, що у вас щось не виходить.

СКОРПІОН – Закохані

Карта обіцяє глибокі любовні переживання, але не лякайтеся передчасно. Переживання та клопіт далеко не завжди мають негативне забарвлення, і у вашому випадку це справді так.

Життя готує вам істотні зміни на краще, причому це може стосуватися як особистих взаємин, так і фінансового благополуччя. Зірки однозначно на вашому боці, тому представники цього знака Зодіаку нарешті зможуть отримати бажане.

СТРІЛЕЦЬ – Імператриця

Карта символізує родючість, достаток та красу у всіх її проявах. Завтра Таро обіцяють вам емоційне та фінансове процвітання, а також задоволення, яке можуть дати ніжні почуття.

Саме в четвер вам слід зробити важливий вибір, від якого залежатиме все подальше життя. Крім того, картка вказує на успішну творчу діяльність, а також на зміни на особистому фронті.

КОЗЕРІГ – Сонце

Карта Сонця виражає життєлюбність, радість, теплоту та впевненість у майбутньому. Все у вашому житті йде своєю чергою, і, як передбачає гороскоп на завтра, безперечно рухається до вершини. Вам варто не озиратися на минуле і не сумувати, що б не трапилося, оскільки попереду великі зміни, які здатні зробити ваше життя більш комфортним та забезпеченим. Залишилося прислухатися до порад близьких і докласти небагато зусиль.

ВОДОЛІЙ – Паж Денаріїв

Цей день може принести вам нові перспективи і покращення матеріального добробуту. Можуть надійти дуже цікаві пропозиції щодо підвищення по службі або грошових вкладень. Все, що вам запропонують, варто прийняти – це буде на користь!

РИБИ – Місяць

Карта Місяця вводить нас у образний світ душі, у світ наших снів, мрій та одкровень. Ви не знаєте, що робити та як визначитися з майбутнім. Гороскоп на четвер каже, що до вас прийде раптове осяяння.

Якщо щось раніше турбувало вас і не дозволяло спокійно спати, саме в цей день воно відступить і Риби зможуть набути довгоочікуваного душевного спокою.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page