fbpx
життєві історії
Катя чекала свій рейс в аеропорту. Рейс затримувався, і їй довелося чекати літак протягом декількох годин. Дівчина дістала книгу, купила пакет печива і сіла в крісло, щоб провести час. Поруч з нею був порожній стілець, де лежав її пакет печива, а на кріслі поруч сидів чоловік, який читав журнал. Катя взяла одне своє печиво з пакета, чоловік теж взяв з її пачки!

Катя чекала свій рейс в аеропорту. Рейс затримувався, і їй довелося чекати літак протягом декількох годин.

Дівчина дістала книгу, купила пакет печива і сіла в крісло, щоб провести час. Поруч з нею був порожній стілець, де лежав її пакет печива, а на кріслі поруч сидів чоловік, який читав журнал. Катя взяла одне своє печиво з пакета, чоловік теж взяв з її пачки!

Її це розлютило, але Катя стрималася, нічого не сказала і продовжувала читати. І кожного разу, коли вона брала печиво, чоловік теж продовжував брати. Ії це роздратувало неймовірно, але Катя не хотіла влаштовувати скандал в людному аеропорту.

Коли залишилося тільки одне печиво, вона подумала:

«Цікаво подивитися, що зробить цей невіглас?»

Наче прочитавши її думки, чоловік взяв печиво, зламав його навпіл і простягнув їй, не піднімаючи очей. Це було межею. Катя схопилася, зібрала свої речі і пішла, дивуючись нахабству чоловіка.

Пізніше, коли вона сіла в літак, Катя полізла в сумочку, щоб дістати окуляри, і… витягла пачку печива…

Вона раптом згадала, що поклала його не на крісло. І чоловік, якого вона вважала невігласом, ділився з нею печивом, не проявляючи ні краплі гніву, роздратування, просто з доброти. Їй стало соромно за свої погані думки, але подякувати випадкового супутника вже не було можливості…

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook