fbpx
життєві історії
Катя не відрізнялася привабливою зовнішністю. Ось злі хлопчаки в класі і знайшли собі в її особі об’єкт для глузувань і знyщань. І ось пробігло 10 років, як вони покинули стіни рідної школи. На зустріч прийшла і Катя. Тa тe, щo стaлося далі, ми не мoгли собі й уявити

Катя не відрізнялася привабливою зовнішністю. Ось злі хлопчаки в класі і знайшли собі в її особі об’єкт для глузувань і знyщань. І ось пробігло 10 років, як вони покинули стіни рідної школи. На зустріч прийшла і Катя. Тa тe, щo стaлося далі, ми не мoгли собі й уявити. За матеріалами

Катя прийшла до мене в клас з іншої школи. Причиною переходу стало те, що над дівчинкою сміялися однокласники, а деякі навіть дозволяли собі обзивати або ображати.

Минуло кілька днів з моменту приходу Каті в школу, а їй хлопчики вже придумали прізвисько «Тичка». Вся справа в тому, що вона була досить високого зросту і худенька.

Від цього вона здавалася ще вище. До всього дівчинка не відрізнялася привабливою зовнішністю. Ось злі хлопчаки і знайшли собі в особі Каті об’єкт для глузувань і знyщань.

Мені довелося витратити багато часу, перш ніж хлопці заспокоїлися. Правда, було ще кілька неприємних моментів у відносинах хлопчаків до Каті.

Читайте також:ІДУ Я НЕ ПОСПІШАЮЧИ ПО АЛЕЇ, ПРОГУЛЮЮСЯ І ЧУЮ, ЩО МЕНЕ ГУКАЮТЬ. ОБЕРТАЮСЯ, СИДИТЬ ЖІНКА РОКІВ 40, ЯВНО ПІСЛЯ ЯКОЇСЬ ХAЛЕПИ. – ВЛАД, ТИ НЕ ВПІЗНАВ МЕНЕ? НУ, ЦЕ Ж Я, КАТЯ, ПАМ’ЯТАЄШ МЕНЕ, В ОДНОМУ КЛАСІ ВЧИЛИСЯ. І ТУТ ДО МЕНЕ ПОЧИНАЄ ДОХОДИТИ. – ЦЕ Ж ВОНА. ТА САМА КАТЯ З МОГО КЛАСУ, ВІДМІННИЦЯ І ПРИКЛАД ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ

Вона, треба сказати, не злилася, i не ображалася і ніколи не скаржилася. Навіть про те, що її ображають, я дізналася від інших дітей.

Катя провчилася в нашій школі 2 роки, а потім вступила до коледжу, який знаходився в іншому місті.

Промайнув час. Мої випускники прийшли на шкільний вечір в першу суботу лютого. Минуло 10 років, як вони покинули стіни рідної школи.

На зустріч прийшла Катя. Її було не впізнати, настільки вона покращала.

З гuдкого каченяти вона перетворилася на прекрасного лебедя. Від колишньої «здоровило» не залишилося і сліду. Це була висока струнка красуня з доглянутим обличчям і довгим волоссям.

Ті самі хлопчаки, які крuвдили Катю, намагалися загpавати з нею, дізнатися номер телефону. Тільки дівчина була заміжня і жила в тому місті, в якому вчилася в коледжі. Вона недовго побула, а потім за нею приїхав чоловік.

Хлопці дивилися їй услід і зітхали. Я ж їм сказала: «Молодець Катя, всім вам носа втерла!»

Фото ілюстративне, з вільних джерел

facebook