fbpx
життєві історії
– Катю, я не знаю, що мені робити… Уявляєш, Семен з’явився! Десять років його не бачила, з того самого часу, як розлучилися. Хоч і сам від тебе тоді пішов, кинув з двома дітьми! І, розумієш, забулося за ці роки все погане, образа пропала кудись… Мені здається, я знову закохалася в нього, як в молодості

– Катю, я не знаю, що мені робити… Уявляєш, Семен з’явився! Десять років його не бачила, з того самого часу, як розлучилися. І, розумієш, забулося за ці роки все погане, образа пропала кудись… Мені здається, я знову закохалася в нього, як в молодості…

– Тань, та ти що? Він же сам від тебе тоді пішов, кинув з двома дітьми! До вертихвістка тієї поспішив в інше місто, навіть до дочок за стільки років ні разу не приїхав… Не дури, давай, викинь його з голови!

– Катю, кажу ж, пробачила. Та й стільки всього за ці роки відбулося… Може і сама я не права була тоді, можна було по-іншому себе повести, щоб не пішов на сторону мій Семен.

Тетяна і Семен були звичайною сім’єю. Обоє в науці працювали. Мимохідь двох дітей народили, донечкам по рочку. Тетяна, хоч і була хорошою мамою, роботу не кидала, а ось на чоловіка часу зовсім не залишалося.

Семен тоді часто у відрядження їздив з наукових питань. Ось і знайшов собі віддушину на стороні, в іншому місті познайомився з жінкою, з якою зав’язався у нього серйозний роман.

Чому чоловіки починають шукати уваги на стороні? Питання складне і відповідей на нього багато. Можна назвати основні:

· Просто склад характеру такий. Чоловік, навіть за ідеальних умов в сім’ї, буде дивитися на сторону, якщо він велелюбний сам по собі. Такі відносини не вважатимуться для нього зрадою, швидше за просто розвагою.

· Дружина не підходить. Тут мова йде про все. Можливо, у жінки просто не вистачає сил і часу, вона дуже зайнята роботою, будинком, дітьми. Утворюється «пробіл» у відносинах з чоловіком, який з часом чоловік намагається заповнити поза сім’єю.

· Закомплексованість чоловіка. Немає видатних досягнень в житті, але дуже хочеться бути «переможцем» в чому то, нехай навіть в завоюванні жіночих сердець. Ну і що, що дружина є, нічого страшного, зате таке підвищення у власних очах!

· Нудне життя. Чоловіки погано реагують на рутину. Маленькі діти, дружина в домашньому халаті, ні в кіно не сходити, ні на морі не з’їздити. Може розважити себе чимось іншим? Або знайти кого-небудь, з ким можна розважитися?

Тетяна дізналася про все лише через три роки. Семен тоді сам зізнався, що більше не може так жити і хоче переїхати до своєї коханої. Тетяна не стала боротися, не було ні сил, ні бажання, дала чоловікові розлучення.

До дітей Семен, дійсно, не приїжджав жодного разу, тільки листи писав іноді, так аліменти платив справно. У новій сім’ї дітей у чоловіка не було. Та й прожили вони з цією жінкою не довго, років сім всього, а потім розбіглися по спільній згоді.

Тетяна теж була заміжня повторно, але лише кілька років, овдовіла. А потім вирішила, що більше випробовувати долю не буде, так і ростила дочок одна.

– Так, а чому він тоді відразу не повернувся, коли він з цієї розбігся?

– Каже, боявся, що я заміжня, що все злюся на нього… А недавно дізнався, що одна я і вирішив зустрітися. Просто. І якось в перший же вечір ми з Семеном так душевно поговорили, як ніби ні жінки тієї, ні стількох років і не було. Споріднені душі ми, все таки, не просто так скільки ж років разом були: до весілля і після, он скільки виходить.

За два тижні, з того часу, як Семен приїхав, ми ще жодного вечора не пропустили: все гуляємо разом, в кафе ходимо, добре все… От уже й обручку він мені подарував, заміж запропонував за нього вийти… Не знаю, що відповісти.

Донькам боюся сказати, не знаю, як відреагують. А б із задоволенням, не чужа він мені людина, разом веселіше на пенсії буде, та й небезпеки нема, що знову іншу знайде зараз вже практично немає …

– Ой, дивися сама, Таню! Любов любов’ю, а не даремно люди кажуть, що на одні граблі вставати повторно не рекомендується. Хоча, хто знає, може і схаменувся твій Семен за стільки років, все можливо…

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook