fbpx

Кілька місяців тому до Андріяни влаштувалась на роботу нова колега. Надзвичайно незалежна 35-річна мати-одиначка. Крім того, вона ще й красива жінка. Ну, Андріяна в захваті від неї. Щодня я слухаю, що Олеся сказала, що Олеся думає про те чи те, що Олеся зробила і так далі. Через тиждень “мила” Олеся стояла мені поперек горла. Але я не підозрював, що на мене чекає далі

Мене звати Маркіян, мені 45 років і я одружений 18 років. У нас з дружиною двоє дітей, п’ятнадцятирічна донька і дванадцятилітній син. Я був би щасливим у подружньому житті, якби не подружка моєї дружини, яка налаштовує її проти мене.

Ми з Андріяною познайомилися приблизно за три роки до весілля. Це була любов з першого погляду. Мені було 24 роки, Андріяна на три роки молодша. Через рік ми почали жити разом, спочатку в орендованій квартирі, потім через кілька років після весілля з батьками, а вісім років тому купили власну квартиру.

Озираючись назад, мушу сказати, що ми живемо в щасливому шлюбі. Ми все одно любимо один одного, діти теж хороші, вчаться добре і серйозних проблем з ними (поки що) немає. Ми просто така спокійна сім’я. Ми також не відчуваємо фінансових труднощів. Я працюю менеджером по службі, а Андріяна в відділі з нарахування заробітної плати.

Подруги моєї дружини — це єдине, що мене сильно злить протягом усього нашого шлюбу. Андріяна часто прислухається до того, що говорять інші, а потім діє відповідно до цього. Навколо неї на роботі тільки жіночий колектив, вона ще й дружить з двома однокласницями зі школи. І, звичайно, з ними вирішує практично все.

Наприклад, я хотів купити посудомийну машину, ми отримали додаткові гроші на роботі, і я хотів порадувати свою дружину, заощадивши її час. У нас вдома вона в основному миє посуд, кожен раз бурчить, але нікому не довірить, тому що ніхто так не вміє, як вона.

Андріяна була в захваті. Але наступного дня вона прийшла з роботи і сказала, що дівчата сказали, що посудомийна машина – марна трата грошей і так далі. Словом, відбила мені охоту, тому посудомийки в нас так і не має.

Я міг би навести ще десятки подібних прикладів. Андріяна саме така, вона завжди прислухається до того, що їй говорять друзі. Вона не має власної думки.

Я вже багато разів казав собі, що Андріяна просто така і ніколи не буде іншою. Що я повинен прийняти це і припинити з цим мати справу. В іншому вона чудова жінка, чудова мати, чудова господиня. Але кілька місяців тому до Андріяни влаштувалась на роботу нова колега. Надзвичайно незалежна 35-річна мати-одиначка. Крім того, вона ще й красива жінка. Ну, Андріяна в захваті від неї. Щодня я слухаю, що Олеся сказала, що Олеся думає про те чи те, що Олеся зробила і так далі.

Через тиждень “мила” Олеся стояла мені поперек горла. Але я не підозрював, що на мене чекає далі. Моя дружина почала наслідувати приклад Олесі і в стосунках. Раптом речі про мене, які раніше її не турбували, почали її турбувати. Олеся дуже налаштовує її проти мене, і Андріяна сміло йде на її поводу.

Вдома вона мене постійно критикує, її турбує, як я одягаюся, як розмовляю, що читаю, що дивлюся по телевізору, що я іноді ходжу випити “пінного” з друзями. За її словами, я теж мало уваги приділяю дому і дітям. Вона ніколи не йшла на довго з кимось гуляти, раз чи два на місяць виходила випити кави зі своїми друзями, а іноді після роботи заходила до колег на каву. В іншому випадку вона була вдома і присвячувала себе дому та дітям. Вона завжди казала, що найщасливіша вдома.

Але тепер вона час від часу кудись їздить із Олесею, почала по-іншому одягатися і навіть говорити по-іншому. У моєї Андріяни, яка жодного разу не сказала лихого слова, іноді їх повний рот. Я вже зовсім незадоволений нею. Я ніколи не думав, що вона може так сильно змінитися. Але вона цього не бачить, каже, що все та сама, просто вона зрозуміла, що була в нас служницею, і на цьому все закінчилося.

А кілька днів тому сказала розраховувати на те, що влітку поїде з Олесею десь в Карпати на тиждень, тільки вдвох, вона має право відпочити. Так що я не можу оговтатися від цього, це не Андріяна, це хтось інший.

Я вже не знаю, що робити, боюся, що все погано закінчиться між нами. Олеся кидає всіх хлопців в один кошик як непридатне сміття і повільно, але впевнено, переконує в цьому і Андріяну.

Що робити в такому випадку?

Буду щиро вдячний за будь-яку пораду!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page