fbpx

Кілька місяців тому я повернулася з роботи незаплановано раніше і побачила на поличці для взуття чужі черевики. Лунав не знайомий сміх. Моїм дітям потрібен рідний тато. От тільки чоловікові моє перетворення не сподобалося

Кілька місяців тому я повернулася з роботи незаплановано раніше і побачила на поличці для взуття чужі черевики. Далі все закрутилося в клубок подій.

З Романом у шлюбі ми прожили трохи більше 5 років. Хоча тільки два перші роки були щасливими, а потім все ставало тільки гіршим і гіршим. Він ставав байдужим і до мене, і до наших синочків. Навіть виховання малюків не викликало в нього інтересу. А будь-які спроби з мого боку розгальмувати і привести до тями наш союз лише приводили до суперечок.

Подруги та рідні мене попереджали, що він так поводиться неспроста. Та я й сама, щиро кажучи, підозрювала, що в нього хтось є. І навіть якось прийняла цю думку. Хоча в глибині душі сподівалася, що це мої вигадки і все в нас ще налагодиться.

Того дня кілька місяців тому я не дуже добре себе почувала, але все ж таки поїхала на роботу. Там мені краще не стало, тож відпросилася піти додому на кілька годин раніше. Прийшла і побачила біля порога чуже жіноче взуття. Почула голос Романа і незнайомий сміх.

Взута вбігла до кімнати і побачила чоловіка з якоюсь рудою дамочкою. Вона зніяковіла і збиралася до виходу. А він замість того, щоб щось пояснити і виправдатися, мовчки пішов за нею. Наче я й не дружина йому зовсім.

Повернувся чоловік лише ближче опівночі, коли діти вже спали. Я чекала на його виправдання, весь день думала, як він викручуватиметься. А він з порога заявив, що це я у всьому винна.

Такого повороту я точно не очікувала. Стало ясно, що так більше не може продовжуватися. Проблема була в тому, що виставити Романа я не могла – квартира його мами.

Велику послугу у цій ситуації мені надала близька подруга. З нею по сусідству жила самотня старенька бабуся, яка шукала квартирантку. Платити за житло не треба, лише допомагати по дому та оплачувати комуналку. Мене такий варіант обнадіяв, але як бути з дітьми?

Я наважилася піти поговорити із цією жінкою. Марія Семенівна виявилася приємною людиною. Так буває, коли дивишся на когось і одразу відчуваєш симпатію. Я їй також сподобалася. Вона навіть зраділа, що маю дітей, і наполягла, щоб ми скоріше переїжджали до неї.

Взявши вихідний і почекавши, коли Рома вирушить на роботу, я почала збирати речі. Коротше кажучи, я вже обідала у Марії Семенівни. Сюди ж забрала із садка дітей. Місця тут виявилося достатньо для всіх. І тут ми незабаром відчули себе як удома. Навіть краще.

Бабуся полюбила моїх хлопчиків як рідних, до мене також добре ставилася. Тепер ніхто не казав мені, яка я погана дружина і мати, як погано я готую та прибираю. Виявилося, що, поїхавши від Романа, я змогла задихати на повну.

Все справді почало налагоджуватися. Навіть співробітники почали виявляти до мене більше уваги.

От тільки чоловікові моє перетворення не сподобалося. Його особисте життя, схоже, забуксувало, і він почав мені дзвонити. То претензії висловлював, то пропонував миритись, то на своє життя скаржився, то знову мене звинувачував.

Я перестала йому відповідати, то Рома на роботу до мене приїжджати почав. Перепрошував і просив повернутися. Обіцяв, що все буде інакше, що він усвідомив свої помилки. Звичайно, я його словам не надто вірю. Хоча розумію, що хлопчикам потрібний рідний батько. Тому поки не знаю, як вчинити.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page