fbpx
гороскоп
Кінець червня буде надзвичайно важким для двох уродженців зодіакального кола – халепи будуть буквально переслідувати їх, а мріям не здійснитися. У цей час треба бути дуже обережними

Кінець червня буде надзвичайно важким для двох уродженців зодіакального кола – халепи будуть буквально переслідувати їх, а мріям не здійснитися. У цей час треба бути дуже обережними

На два знаки зодіаку чекають біди до кінця червня: їхнім мріям не здійснитися

Кінець червня 2022 року виявиться надзвичайно важким для двох уродженців зодіакального кола – проблеми будуть буквально переслідувати їх, а мріям не здійснитися. У цей час треба бути дуже обережними, щоб уникнути довгострокових негативних наслідків.

За словами астрологів, із проблемами зіткнуться Раки та Овни. Меркурій та Сатурн у Водолії ознаменують для них початок “чорної смуги”.

Рак

Уродженці цього знаку, які відрізняються гарною інтуїцією, хочуть досягти у житті великих висот, але кінець червня – не найкращий час для нових починань. На роботі виникнуть несподівані труднощі, що може спричинити фінансові втрати. Також можливі конфлікти з колегами, хтось захоче підставити Раків, що остаточно зіпсує настрій. Уродженцям знаку здаватиметься, що весь світ проти них, але не варто опускати рук – все ще налагодиться, а підтримки найкраще шукати у близьких.

Овен

Овни відчуватимуть, що втомилися, – у них не виявиться сил навіть на виконання повсякденних завдань, не кажучи про важкі завдання на роботі. Уродженці знаку будуть дуже дратівливими, що спровокує конфлікти як із колегами, так і в сім’ї. Астрологи радять уродженцям знаку краще стежити за тим, що і кому вони кажуть, інакше невелика сварка може спричинити грандіозний скандал. Овнам доведеться переглянути свої плани на життя, адже нові обставини у житті їм покажуть: мріям не здійснитись, треба змиритися із суворою реальністю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua