fbpx
гороскоп
Кінець травня та червень 2022 року будуть для нашої країни важкими: астролог вказав на міста, які найбільше постpаждають. Людям краще виїхати

Кінець травня та червень 2022 року будуть для нашої країни важкими: астролог вказав на міста, які найбільше постpаждають. Людям краще виїхати.

Критичний момент для України

На Україну чекає дуже важкий період у війні до 5 липня. Росія атакує українські міста з новою силою, може бути багато руйнувань та втрат.

Про це заявив астролог Дмитро Уранус. За його словами, у ніч із 24 на 25 травня планета Марс перейшла у зодіакальний знак Овна, до 5 липня. Це посилить і прискорить темпи воєнних дій, їхня інтенсивність значно зросте.

Під час переходу в Овен Марс з’єднається з Місяцем і з Юпітером, внаслідок чого на Україну чекають гучні політичні скандали, звинувачення, панічні настрої. Будуть серйозні військові наслідки, велика кількість втрат серед мирного населення та військових.

В особливій небезпеці – міста на сході України, які розташовані на довготі 38E03 – це Бахмут, Соледар, Сіверськ. Також активні бойові дії та великі руйнування загрожують усім містам від Сєвєродонецька до Краматорська, лінія буде критичною для України.

Небезпека нависне над населеними пунктами Золоте, Гірське, Комишуваха, Врубівка, Борівське, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та найближчі села.

“Потрібна негайна евакуація всіх людей із цих населених пунктів. Ймовірність тимчасової втрати Україною цих населених пунктів у найближчі півтора місяця дуже і дуже велика”, – зазначив Уранус.

Він наголосив, що Росія спрямує колосальні сили на війну проти України – кінець травня та червень 2022 року будуть для нашої країни важкими. Може бути нестача озброєнь та боєприпасів, втома та виснаженість військ.

“Можлива тимчасова втрата нових територій на сході. Тактичні відступи в деяких місцях будуть розумні і необхідні для збереження життів військових ЗСУ. Після 5 липня Марс переходить у Телець. І в липні поступово ситуація на фронті почне змінюватися на користь України, ближче до серпня, і особливо у серпні”, – підсумував астролог.

Фото ілюстративне