fbpx
гороскоп
Кінець вашої чорної смуги – попереду сонечко! Ці знаки зодіаку, за прогнозом українських астроекспертів, у грудні-2022 зможуть залишити всі свої негаразди в минулому. Яка добра новина

Ці знаки зодіаку, за прогнозом українських астроекспертів, у грудні-2022 зможуть залишити всі свої негаразди в минулому! Кінець вашої чорної смуги – попереду сонечко!

Удачливі знаки Зодіаку, яким у грудні 2022 року пощастить вибратися з кризи, можна поділити на дві групи.

Першим просто пощастить. Для них несподівано почнуть складатися сприятливі обставини. У них підуть проблеми і самі по собі вирішаться складні питання. До цієї групи входять Риби, Тельці, Терези та Козероги.

Знакам другої групи для того, щоб життя покращало, потрібно взяти паузу і поміркувати над тим, як вони живуть. Неприємності дадуть їм відстрочку, і вони мають час все обдумати і змінити свою лінію поведінки. Після цього їхнє життя почне поступово виходити на нові рейки.

У цю групу входять Овни і Близнюки, а ось Діви потрапили і туди, і сюди – у деяких питаннях їм щастить, а деякі вимагатимуть ретельного осмислення та тривалої роботи над виправленням помилок.

РИБИ

Грудень-2022 принесе в життя Риб атмосферу дива. Риби будуть знаходити нетривіальні шляхи для вирішення будь-яких складних завдань.

Їм вдасться легко проникнути в чужі таємниці, розібратися в плутанині у власному житті, побачити невидимі закономірності та потягнути за ці ниточки так, що складні життєві проблеми розплутаються.

Єдине, що від Риб потрібно – бути самими собою, довіряти інтуїції, вміти прощати, не ділити світ на чорне і біле і не обмежувати свою фантазію.

ТЕЛЕЦЬ

Тільцям за грудень вдасться виправити і налагодити стосунки з дітьми, онуками, іншими рідними.

У людей мистецтва відкриється потрійний подих і вони розпочнуть роботу, яка їх не розчарує.

Тільці, які вважають, що їхня чорна смуга полягає в романтичних невдачах, в останній місяць року майже кожен день ходитимуть на побачення.

Невдачливі в роботі Тельці реалізують себе в хобі, роботі за покликом душі, фрілансі.

ТЕРЕЗИ

Терези знайдуть мир і гармонію в душі. Вщухнуть таємні страхи, дадуть спокій психологічні проблеми й питання. відпустить минуле.

Утихомиряться таємні вороги і вирішаться ті проблеми, які Терези приховують від усіх. Пом’якшаться умови для тих Терезів, хто перебуває в ізоляції – у лікарні чи в’язниці.

Збудеться мрія тих представників знака, хто хотів би поїхати на природу чи кудись далеко-далеко до незнайомої країни.

КОЗЕРІГ

У грудні для Козерогів пом’якшаться жорсткі вимоги, які життя пред’являє весь рік до Козерогів. Їм легше вдаватимуться складні справи.

У вас стане більше часу для радості, відпочинку та кохання. Деякі серйозні проблеми їм допоможе вирішити молода та красива жінка – подруга, сестра. Завершенню чорної смуги може сприяти і вдалий роман.

ОВЕН

Грудень дозволить Овнам взяти паузу. Конкретні дії та рух уперед будуть ускладнені навіть там, де Овни рватимуться у бій. Але найчастіше вони й самі будуть розгублені. І це добре, їм зараз якраз треба пригальмувати і озирнутися, чи все вони робили правильно і чи йдуть туди.

Такі роздуми і сповільнення принесуть свої плоди: Овни оцінять, наскільки вигідно іноді бути терплячими, побачать свої помилки і встигнуть скасувати невдалі, заплановані на майбутнє, кроки.

БЛИЗНЮКИ І ДІВИ

Останній місяць зими-2022 сповільнить життя цих знаків і дасть їм час озирнутися і подумати над тим, а куди вони власне йдуть, рухаються? Якщо вони десь обрали невірну дорогу, вони встигнуть звернути на іншу стежку і виберуться з чорної смуги.

У Близнюків зміни торкнуться роботи та відпочинку, а Дівам треба подумати над тим, що відбувається у їхньому колі спілкування та з грошима. А Дівам ще й пощастить 19 грудня. Цей день суттєво покращить життя Дів, принесе їм велику удачу, зробить їх щасливими в грошах та коханні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.