fbpx
гороскоп
Кінцевий результат – розлучення: чоловіки під цими знаками Зодіаку будуть робити одну й ту ж помилку, яка буде дуже дорого коштувати. Та жінка все може виправити!

Кінцевий результат – розлучення: чоловіки під цими знаками Зодіаку будуть робити одну й ту ж помилку, яка буде дуже дорого коштувати. Та жінка все може виправити!

Власники цих знаків зодіаку ще не скоро зможуть висловити свої почуття. У коханої складеться враження, що вона їм абсолютно байдужа. Це може закінчитися розлученням.

Чоловіки, які належать до цих знаків зодіаку, відчують потребу “замкнутися в собі” на деякий час протягом наступних кількох тижнів. Вони вирішать тримати свої почуття при собі і не відповідатимуть, коли їх запитуватимуть. Кохана людина почуватиметься відкинутою і зневаженою. Він може вирішити припинити стосунки.

Представники цих знаків зодіаку будуть погано поводитися з тим, хто їм небайдужий:

Овен

Зодіакальний Овен цього тижня буде надзвичайно нервовим. Все почне його засмучувати. Боячись викликати непотрібну “бурю”, він почне уникати серйозних розмов з коханою. Однак буде здаватися, що він ігнорує її почуття.

Риби

У чоловіка-Риби виникнуть сумніви. Навіть якби він почувався впевненим у своїх почуттях, то він задумався б, чи вони все-таки змінилися. Йому буде важко пояснити це близькій людині, тому він вирішує нічого не говорити. Таким чином ви змусите вашу кохану людину почуватися погано.

Скорпіон

Скорпіон почне мріяти про майбутнє і будувати плани на найближчі місяці. Однак замість того, щоб розповісти про це, він буде приховувати це від партнера. Всю другу половину місяця він буде поводитися підозріло. Це її засмутить і половинка почне задумуватися про розлучення.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page