fbpx
Суспільство
Кинутих батьком одеських п’ятірняшок виписали з лікарні

Знамениті п’ятірняшки з Одеси оговталися після тривалого лікування від бронхіту і пневмонії. Однак виписувати дітей з лікарні батько не приїхав, тому що кілька місяців тому пішов з родини, пише ТСН.

38-річна мама Оксана Кобелецькя речі і дітей носила сама – допомагали їй няня, медсестри і журналісти. Близнюки-хлопчики Денис і Влад, дівчатка Даша і Саша і наймолодший серед п’ятірні Давид лікувалися з квітня від бронхіту і запалення легенів.

Віруси підхоплювали один за одним. Тато ні додому, ні до лікарні до них не прийшов.

“Ми не одні, багато хто допомагає. Діти своїми посмішками допомагають, не можна опускати руки”, – говорить багатодітна мама.

Коментувати причини розлучення ні Сергій, ні Оксана категорично не хочуть. Вони прожили разом п’ять років. Медики кажуть, що чоловік вперше засумнівався в стосунках, коли почув про вагітність дружини, тому що сім’я вже мала одну дитину.

Оксана ж хотіла виносити і народити всіх п’ятьох, а Сергій злякався відповідальності і безгрошів’я, але тоді повернувся до родини.

На збереження унікальної п’ятірні медики витратили 100 тисяч гривень. Коли діти народилися живими і здоровими – від щастя плакали навіть лікарі.

Фахівці кажуть, що чоловіки відповідають опором на все підряд, коли відчувають власну слабкість – і цьому можна зарадити тільки довірчою доброзичливою розмовою.  Психологи переконують, що подолання страху може повернути батька до родини.

Тим часом Оксана вчиться за все відповідати сама. І вже навчилася водити мікроавтобус, який родині подарував президент минулої осені.

“На найближче майбутнє плани – оздоровлюватися”, – говорить мама дітей. І готується святкувати перший день народження своїх малюків.

Читайте також: ЯК ВИРІШУВАТИМУТЬ ПРОБЛЕМУ З АВТО НА ІНОЗЕМНИХ НОМЕРАХ В УКРАЇНІ

Нагадаємо, 24 червня 2016 року в Одесі на світ одночасно народилися п’ятеро дітей. Двох дівчаток та трьох хлопчиків назвали Саша, Даша, Давид, Влад і Денис.

Народження п’ятірняшок стало унікальним для всієї України випадком. Пара не використала метод ЕКО для вагітності. 30 липня у віці 2 місяців і 6 днів їх виписали з лікарні.

Одеські чиновники виділили багатодітній родині 5-кімнатну квартиру в новому будинку на 16-му поверсі.

Малюки переїхали до просторої двоярусної квартири відразу після ремонту, коли їм виповнилося півроку. У січні президент України Петро Порошенко подарував багатодітній родині з Одеси мінівен Peugeot Expert Tepee.

6 червня 2017 року Оксана Кобелецька заявила, що розійшлася з чоловіком Сергієм Семеновим. За її словами, вони з чоловіком вже кілька місяців живуть окремо і найближчим часом планують розлучитися.