fbpx
Економіка
КМДА: кияни у серпні платитимуть за комунальні послуги за новими правилами

Це дозволить сплачувати за компослуги в будь-якому банку без квитанції, просто назвавши адресу та свої дані.

З 1 серпня замість звичних платіжок кияни отримуватимуть повідомлення про оплату житлово-комунальних послуг від комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ), що дозволить сплачувати послуги в будь-якому банку без квитанції, просто назвавши адресу та свої дані. Про це повідомив перший заступник генерального директора ГІОЦ Андрій Щербина, інформує прес-служба міської влади.

Читайте також: В УКРАЇНІ БУДУТЬ ОДРУЖУВАТИСЯ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ

“Повідомлення не матимуть банківських реквізитів, аби уникнути підробок. Адже протягом останнього року ми фіксували неодноразові випадки махінацій з платіжками. Банк ідентифікує вас за адресою і має всі реквізити та дані про виконавця послуги в електронному вигляді. Тобто людині тепер не обов’язково мати при собі квитанцію, треба просто назвати адресу. Це значно скоротить час на обробку платежу, адже не треба більше вносити повторно всі дані платника”, – пояснив він.

Крім того, чиновник зазначив, що для платників принципових змін у процесі сплати не буде.

За його словами, у повідомленні зберігатимуться віконця для показань лічильників. Тобто споживачі можуть їх зазначити для коректних нарахувань.

Щербина нагадав, що у киян є також можливість сплатити за “комуналку” онлайн на офіційному сайті ГІОЦ.

Джерело.

facebook