fbpx

Кого очікує “кругленька” сума, а кого – борги: фінансовий гороскоп на тиждень 06-12.03.2023 для всіх знаків Зодіаку не тільки розкриває таємниці майбутнього. Зірки також дають точні підказки!

Кого очікує приємна сума, а кого – борги: фінансовий гороскоп на тиждень 06-12.03.2023 для всіх знаків Зодіаку не тільки розкриває таємниці майбутнього. Зірки також дають точні підказки!

Щотижневий фінансовий гороскоп не тільки розкриває таємниці майбутнього. Зірки також дають точні підказки. Прочитайте і не пошкодуєте.

Тижневий фінансовий гороскоп для всіх знаків зодіаку дійсний лише на 6-12 березня 2023 року.

Тижневий фінансовий гороскоп для Овна (21 березня – 19 квітня)

Овна чекає неприємний сюрприз. Виявиться, що цього тижня вам доведеться витратити більше грошей, ніж ви розраховуєте. По можливості відкладайте невеликі суми на несподівані витрати.

Тижневий фінансовий гороскоп для Тельців (20.04 – 20.05)

Телець наводить порядок у фінансах і виявиться, що зроблені вкладення не принесуть очікуваного прибутку. Подумайте, як ви можете покращити свою ситуацію. При необхідності проконсультуйтеся з фахівцем. Цей тиждень найкращий час, потім буде пізно.

Тижневий фінансовий гороскоп для Близнюків (21 травня – 20 червня)

Близнюки з подивом перевірять баланс свого рахунку. Виявляється, грошей на ньому більше, ніж можна було очікувати. Замість того, щоб витрачати їх на задоволення або поточні потреби, почніть планувати відпочинок.

Тижневий фінансовий гороскоп для Рака (21 червня-22 липня)

Рака чекають великі витрати, але і приємний сюрприз. Ви отримаєте велику знижку на покупки, і в підсумку у вас в кишені буде непогана сума. Четвер – найкращий час для прийняття важливих фінансових рішень.

Тижневий фінансовий гороскоп для Лева (23 липня – 22 серпня)

Лев буде розчарований виграшем. Підвищення, яке вам пообіцяли, буде не таким щедрим, а обов’язки постійно накопичуються. Цього тижня буде кілька цікавих пропозицій, які варто розглянути. Проаналізуйте, що насправді тримає вас на цій роботі.

Тижневий фінансовий гороскоп для Діви (23/08-22/09)

Діва давно збиралася трохи потішити себе, але їй весь час не вистачало грошей. Цього тижня ви знайдете не тільки час для походів по магазинах, а й більше готівки в гаманці. Найкращий час для покупок – вівторок або середа.

Тижневий фінансовий гороскоп для Терезів (23/09 – 22/10)

Терези цього тижня будуть міцним горішком. Виявиться, що вам доведеться зробити важливий вибір, який буде залежати від стану ваших фінансів. Якщо у вас є сад або ділянка, подумайте, чи варто висаджувати там рослини, які потім будете зберігати на зиму.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Скорпіона (23/10 – 21/11)

Скорпіон буде підданий випробуванню. Якась людина з вашого оточення попросить у вас велику позику. Двічі подумайте, чи вона заслуговує на довіру і чи матиме вона чим вам віддати. Інакше ви втратите свої гроші.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Стрільців (22/11 – 21/12)

Стрілець почне шукати додаткову роботу, яка допоможе йому підлатати домашній бюджет. Розкажіть про це друзям, і в кінці тижня ви отримаєте досить цікаву пропозицію. Відмовтеся від розкішного способу життя і не витрачайте гроші, яких у вас немає.

Тижневий фінансовий гороскоп для Козерога (22/12 – 19/01)

Козеріг почуватиметься використаним. Близька людина охоче використовує ваші гроші, а натомість нічого не дає від себе. У п’ятницю у вас серйозна розмова. Заздалегідь підготуйте вагомі аргументи.

Тижневий фінансовий гороскоп для Водоліїв (20 січня – 18 лютого)

Водолій витратить занадто багато грошей на свої задоволення і потім пошкодує про це. Тим паче, що новинка не буде коштувати такої ціни. Розгляньте можливість покупки вживаного. Ви дійсно можете заощадити багато грошей.

Фінансовий гороскоп на тиждень для Риб (19/02 – 20/03)

Рибам на цьому тижні винятково пощастить з грошима, і вони відразу вирішать усі фінансові питання. Раптом до вашої кишені впаде приємна сума. Скористайтеся цією можливістю та інвестуйте свої заощадження.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page