fbpx
гороскоп
Кохання не для них: ці три знаки Зодіаку – нещасливі люди!

Кохання не для них: ці три знаки Зодіаку – нещасні люди!

Виходячи з дати народження, ми можемо визначити, чи буде людина успішною в коханні чи ні. Чомусь деякі з нас не могли розібратися у власних справах серця довгий-довгий час.

Козероги.

Козерогам не пощастило у відносинах та любові через їхню недовіру. Вони довго переконують своїх партнерів, часто холодні, сухі і не виявляють почуттів. Плюс, Козеріг не витримує нудьги, і він любить роботу! Вони часто відкладають своє особисте життя через роботу.

Близнюки

Їх проблема полягає в нерішучості! Близнюки чекають, відкладають рішення, не в змозі його прийняти, роздумують так довго, і любов їхнього життя просто йде в іншому напрямку. З цієї причини люди Близнюки часто вступають у тривалі стосунки досить пізно.

Діва.

Діви народжуються перфекціоністами. У них дуже великі очікування не тільки на себе, але і на своїх партнерів. Як наслідок, не всі мають змогу їх зустріти. Постійні сварки з приводу помилок і недосконалості не дають змогу біля Діви комусь затриматись на довго. З цієї причини вони часто одні, не в змозі знайти ідеального принца чи принцесу з казки…

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook