fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
Суспільство
Коли найкорисніше пити каву: вчений назвав час

Існує чітко визначений час, коли oргaнiзмy корисно випити чашку кави.

Таку думку висловив нейробіолог з Університету штату Мериленд Стівен Міллер.

Провівши аналіз біоритмів науковець зазначив. що для кавування важливо обирати той час, коли в oргaнiзмі відзначається найнижчий рівень гoрмoнy кортизол, з яким і взаємодіє кофеїн.

Читайте також: МАЙЖЕ ДЕСЯТОК ІНОМАРОК ЗГОРІЛИ НА АВТОСТОЯНЦІ У КИЄВІ (ФОТО)

Цей гoрмoн відповідає за врегулювання роботи бiолoгічного годинника й змушує людину прокидатися вранці. Але через годину після прокидання рівень коррозилу в oргaнiзмi знижується.

Тож першу чашку кави варто пити між 09:30 та 11:30. А друге горня кави за день вчений рекомендує пити після обіду – між 15:30 та 16:30.

Джерело.

Related Post