fbpx
гороскоп
Коли чекати на стабілізацію на фронті: Астрологиня дала новий прогноз для України. “Всі хто виїхав, і хто залишився на Батьківщині, мають допомагати. Інакше ніяк!”

Коли чекати на стабілізацію на фронті. Терміни перемог: Астрологиня дала новий прогноз для України. “Всі хто виїхав, і хто залишився на Батьківщині, мають допомагати. Інакше ніяк!”

До вересня 2022 року буде для українців не легким. Кожен з нас має показати на що здатен заради неньки України.

Війна може затягтися, головне – не опускати руки. У вересні війна в Україні зменшить оберти, але це не буде означати, що вже кінець.

Про це повідомляє астрологиня та екстрасенс Ганна Єфремова у своєму Telegram каналі.

“Ворог знає свої сильні місця та свій сильний час! Саме зараз події піврічної давності наберуть свої оберти з новою силою в різних аспектах нашого життя. Всі, хто залишився в країні, допомагайте одне одному, чим можете і як тільки можете. Всі, хто виїхав, несіть нашу культуру в маси і робіть все можливе, що тільки у ваших силах, щоб ніхто не зміг відвести погляд від геноциду українського народу”, – зазначила вона.

За підрахунками екстрасенса, світові еліти почнуть “ігри”, що може негативно вплинути на Україну. Шанси на перемогу з’являться у 2023 році, саме тоді варто очікувати на вирішальний бій.

Все буде Україна!

Моліться за нашу Батьківщину і допомагайте ЗСУ хто чим може!

Разом ми сила!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua