Одного разу я прочитала на теренах інтернету: Ну ось сталося: Ви стали мамою. Але і у вас є мама. Як би не складалися ваші відносини раніше, тепер вони зміняться. Є навіть таке тлумачення, що ми починаємо розуміти наших батьків лише тоді, коли самі стаємо батьками.
Цікаво, як змінилися ваші стосунки з батьками після того, як ви взяли на руки своє чадо?
Я мамою ніколи не була, не змогла… але можу сказати твердо і впевнено, що дуже люблю свою маму і багато за що їй вдячна. Ми ніколи не були близькі. Коли у важкі часи не було грошей, щоб дитині купити “булочку”, вона подалась на заробітки в Херсон.
Пам’ятаю, як часто докоряла їй за це, але коли подорослішала повністю її зрозуміла. І зараз ми сваримось… частенько злюсь коли вона телефонує по 15 разів на день і питає шо в мене нового… дуже сильно її люблю і скучаю за нею, за батьком, але сказати про це їй не можу.
Коли вони приїжджали і відпустку, пам’ятаю як чекала того дня коли вони поїдуть назад додому, просто звикла жити одна. І ось настав той день, коли вони поїхали, при них навіть сльози не проронила, але як тільки сіла в машину почала ридати наче мала дитина, яка загубилась у центрі величезного мегаполісу.
Навіть зараз сижу і плачу, я так за ними сумую, але сказати це їм не можу… от така я погана дитина…
Але мене так виховали. Я не пам’ятаю щоб хоч раз мені мама сказала, що мене любить. Все, що вона могла зробити, так це погладити по голівці і поцілувати. Я розумію, це і був прояв її почуттів, але… Я ніколи не жалілася…
Цінуйте батьків, вони дали вам життя, вони піклувались про вас поки вам це було потрібно, до поки ви не вступили в самостійне життя і відкинули їх на задній план.
Знаю точно, що батькам не хватає своїх вже дорослих дітей, можливо саме тому вони і втручаються “забагато” в наше життя, а нас це злить.
Ми діти, поки живі наші батьки!
Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!
Фото ілюстративне, з вільних джерел
Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди