fbpx
життєві історії
Коли донька була ще в дитячому садку, Галина Петрівна вирішила нас здивувати – заявила, що їде з подругами на турбазу. Де спробують спуститися по річці на байдарках. З огляду на те, що вона цим ніколи не займалася, ми дуже сильно хвилювалися. Однак потім дивилися відео і дивувалися. На цьому все не закінчилося

У сучасному суспільстві існує певний стереотип, якою має бути бабуся. Моя свекруха, незважаючи на свій вік, не підходить ні по одному параметру.

Всі бабусі ставлять на собі хрест в цьому віці, одягають хусточки, переодягаються в зручне взуття, сидять вдома і в’яжуть шкарпетки дітям і онукам.

Моя свекруха геть не така. Вона має прекрасний смак стилю, ніколи не носить хустки, тільки красиві і елегантні капелюшки.

Крім цього вона навіть в магазин примудряється ходити виключно в красивому взутті і на підборах, щоб бути більш жіночною і витонченою. Вона і мені постійно дає поради, але це відбувається в настільки м’якій і приємній формі. Що я прислухаюся до неї і не шкодую про це.

Коли у нас з’явилася донечка Марічка, то бабуся стала допомагати нам, ніколи не кричала, не сварилася з нами, а навпаки, намагалася підтримати і допомагати у всьому.

Коли донька була ще в дитячому садку, то Галина Петрівна вирішила нас здивувати – заявила, що їде з подругами на турбазу. Де спробують спуститися по річці на байдарках.

З огляду на те, що вона цим ніколи не займалася, ми дуже сильно хвилювалися. Однак потім дивилися відео і дивувалися. Ці жінки зовсім нічого не боялися.

На цьому все не закінчилося. Незабаром вона поділилася, що записалася на бальні танці, далі був басейн, сауна і лазня. У неї немає вільної хвилинки, а якщо і є, то вона проводить його з родиною.

Якось навіть сходила з онукою в похід з ночівлею. Марічка повернулася з такими враженнями, що ми спокійно пробачили Галині Петрівні те, що не було зв’язку з ними ці два дні.

Потім було водіння, а кінцевим пунктом став ноутбук, який вона теж досить швидко освоїла.

Вона навчила мене не просто робити домашні справи. Але і приділяти їм менше уваги, щоб залишався час на сім’ю, на себе і на задоволення. Діючи за її порадами, ми з чоловіком стали щасливою і дружною сім’єю. Ми завжди пам’ятаємо її поради і дякуємо Богу за те, що вона у нас є!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – ukr.media

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook