fbpx

Коли гроші на квартиру були на “на купці”, Антон став просити мене їх вкласти у бізнес, а згодом вже придбати квартиру. Я погодилась з чоловіком. До того ж, в нього завжди була присутня жилка бізнесмена. Антон і справді з бізнесом не прогадав. Ми стали казково багаті. В нас була і квартира, і автівка, і відпочинок в любому куточку світу. Все закінчилось в один день. Бізнес Антон залишив собі. Мені лишилася лише квартира і дочка

Коли гроші на квартиру були на “на купці”, Антон став просити мене їх вкласти у бізнес, а згодом вже придбати квартиру. Я погодилась з чоловіком. До того ж, в нього завжди була присутня жилка бізнесмена. Антон і справді з бізнесом не прогадав. Ми стали казково багаті. В нас була і квартира, і автівка, і відпочинок в любому куточку світу. Все закінчилось в один день. Бізнес Антон залишив собі. Мені лишилася лише квартира і дочка.

Напевно, немає жодної жінки, яка виходить заміж і думає, що чоловік колись її зрадить або зробить щось неприємне. Я коли заміж виходила, вірила, що мій Антон найкраща людина у всьому світі.

Нехай у Антона й не було освіти, гарної роботи, даху над головою свого навіть не було. Я вірила, що ми зможемо досягти всього.

Після весілля ми з Антоном дуже важко працювали, збирали гроші. Коли суму на квартиру було вже зібрано, Антон запропонував мені ризикнути. Мовляв, давай гроші вкладемо у бізнес, а квартиру купимо згодом. Так можна було б розбагатіти і мати вже все, що треба. Я погодилась. Я вірила в чоловіка, була у нього хватка бізнесу.

За два роки ми пожинали плоди нашого бізнесу. Справи йшли добре, ми купили квартиру, автівку. Згодом ми стали батьками донечки. У нас було не життя, а просто казка. Мені навіть не вірилося, що все так добре. А потім Антон мені повідомив, що у нього з’явився бізнес-партнер, жінка молода. Мені хоч і не зрозуміло було, навіщо саме з жінкою будувати бізнес, але сприйняла я це нормально. Чоловіку я завжди довіряла.

І тут розпочалося. Постійні зникнення на роботі, не ночував удома, став обмежувати мене в грошах, хоч я теж вкладалася в бізнес. А потім просто прийшов додому і сказав, що йде від мене до цієї жінки, забирає бізнес собі, нам із донькою залишає лише квартиру.

Дякую і на цьому, подумала я. Хоч не на вулиці залишив. Ось так я виростила з нього успішного чоловіка, бізнесмена, а він за першої ж можливості просто пішов до іншої.

Нещодавно мені надійшов лист із суду. Виявилося, чоловік зі своєю дамою подали на мене до суду, щоб позбавити мене прав і хочуть забрати дочку. Але доньку я їм точно не віддам.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page