Коли хтось говорить, що зі свекрухами можна мирно жити, я в це не вірю. З моєю точно це не можливо! Раз на тиждень, а також у вихідні вона без запрошення заявляється в гості і починається. «Навіщо ви туалетний папір купуєте, адже можна газетку пом’яти! Чому ви такий сир дорогий купуєте – достатньо плавленого «Дружби». Мило навіщо рідке? Користуйтеся господарським!»
Я заміжня два роки, живемо у квартирі, яка оформлена на свекруху. Але ж це не дає їй права командувати нашим життям, вказувати, що їсти і як облаштовувати побут.
Півроку тому вона розлучилася зі свекром, він таки не витримав. І для нас почалося зовсім веселе життя!
Тому коли хтось говорить, що зі свекрухами можна мирно жити, я в це не вірю. З моєю точно це не можливо!
Раз на тиждень, а також у вихідні вона без запрошення заявляється в гості і починається.
– Навіщо ви туалетний папір купуєте, адже можна газетку пом’яти! Чому ви такий сир дорогий купуєте – достатньо плавленого «Дружби»! Мило навіщо рідке? Користуйтеся господарським!
Мені так хочеться її послати! Але ж це мама мого коханого чоловіка…
Він мені пояснює: мама з багатодітної родини, вона звикла на всьому економити, мовляв, не звертай на неї уваги.
Але як не звертати? У свекрухи – свій ключ від нашої квартири. Приходжу я з роботи – в мене в туалеті замість туалетного паперу пом’яті сторінки газет.
А папір туалетний складений у коробку і запхнутий на шафу. «На чорний день, чи як?» Ну, хіба це нормально?
Це все бісить неймовірно.
Питає у мене:
– Навіщо ви стільки на їжу витрачаєте? Відкладайте дітям на придане!
Ага. Дітям, які в плані лише через пару років. На машину зараз відкладаємо, але при цьому можемо собі дозволити сир нормальний і туалетний папір.
Прийде, коли нікого вдома, замочить мені одяг з корзини для брудної білизни у тазику в розчині господарського мила і піде собі. Це натяк, що я маю це руками перепрати. Зараз! Зливаю ту каламутну воду, прожу чоловіка, щоб віджав одяг і закидаю його у пралку.
Ніяк не вмовлю чоловіка поговорити з мамою спокійно, але твердо. Тому що, якщо це зроблю я, вона навряд чи сюди колись з нову прийде або вижене нас з квартири.
Я навіть боюся уявити, якщо чесно, який маразм почнеться, коли у нам народиться дитинка… Якщо до того часу нічого не зміниться, я замки в квартирі поміняю, чесне слово, щоб вона без дозволу сюди не лазила. І навіть чоловік на мене не зможе вплинути, бо виставлю ультиматум: або вона не лізе в наше життя, або – розлучення.
Автор – Олена М.
Спеціально для видання Ibilingua.com.
Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!
Недавні записи
- Я не хочу старіти сама! Ніколи не думала, що перестану радіти своїм дням народженням! Але зараз мій 70-річний ювілей, який я зустріну 10 грудня, мене не радує. Я почуваюся зовсім самотньою при живому синові, а все через те, що я не порозумілася з невісткою, не стала їсти ту її дієтичну нісенітницю. Та зараз би я вже згідна. У будинку немає ні м’яса, ні курки. Тільки риба, яйця та сир, іноді навіть не справжній. Принесла їм цукерки ще на минуле Різдво: карамель, желе, нуга, вафлі, шоколад. Так невістка їх викинула
- Майже рік нема мого захисника, а зі мною і сином живе мама чоловіка. Я сама її покликала минулої зими, щоб їй не було так самотньо і сумно. Я думала, разом нам буде легше. Але я більше так не можу, дуже хочу знову відселити свекруху, та Віра Василівна в свою квартиру переселенців пустила. Вона щовечора співає Макарчику ту саму колискову і називає його Микитою, готує щодня тільки те, що любив малим і вже дорослим Микита. На стіл, коли ми сідаємо їсти, ставить для Микити тарілку і кладе прибори
- На вихідних в невістки був день народження. Я купила гарну подарункову торбинку, поклала туди шкарпетки, шампунь і цукерків до повної, трюфеля, ті, які невістка полюбляє. Прийшовши до дітей, я привітала їх гарними побажаннями і вручила подаруночок. Та від відповіді невістки я ледь не почервоніла. “Тут, лише торбинка красива, а вміст, так собі”. За столом я себе почувала незручно, довго не сиділа, сказала, що звикла швидко лягати спати. А сьогодні, як плівку перемотую в голові ці слова
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну