fbpx
життєві історії
Коли Ксюша запропонувала Ігорю з’їздити разом на море, той погодився, перед тим запитавши, куди саме, і з полегшенням видихнув. – Фух! Не за кордон! Грошей вистачить! – Перед поїздкою вона вирішила перевірити “коханого, чи справді він підходить їй. Чи варто витрачати на цю людину час. І як все-таки добре, що їй в голову прийшла ця геніальна ідея

Коли Ксюша запропонувала Ігорю з’їздити разом на море, той погодився, перед тим запитавши, куди саме, і з полегшенням видихнув. – Фух! Не за кордон! Грошей вистачить! – Перед поїздкою вона вирішила перевірити “коханого, чи справді він підходить їй. Чи варто витрачати на цю людину час. І як все-таки добре, що їй в голову прийшла ця геніальна ідея.

Кожен чоловік повинен бути успішним і впевненим у собі.

Літній вечір. Грає музика, а я зі своєю знайомою сиджу в кафешці. В середині вісімдесятих вони тільки з’явилися в нашому місті. Дівчина зі мною симпатична, пригощаю її напоєм з “бульбашками” і очікую продовження вечора. Ми швидко випили і знайома каже, щоб я ще замовив. Але мені не дуже хочеться це робити: грошей не так багато. Можна спустити їх на випивку, але тоді я залишуся без обіду і без “пінного” з друзями. Пропоную більше не замовляти. Вона оглянула мене своїм пильним поглядом і покликала офіціанта:

– Ще пляшечку!

Потім повертається до мене і каже:

– Я оплачу!

Після цього мені стало так соромно, що я не пам’ятаю, чим той вечір закінчився. Пам’ятаю, як вона на мене глянула і як мені було соромно. Адже я не запропонував заплатити замість неї.

Продовження з нею ніякого не було.

Я довго боровся з жадібністю. Викорінював як погану звичку. Працював над собою довгі роки. Мою жадібність нескладно пояснити: голодне дитинство, одна пара взуття на чотири роки, магазинні пельмені на обід. Все моє покоління знає, що таке радянське дитинство, яке зіпсувало наше життя.

Однак, не всім доводилося “лікуватися”. До того ж всі свої недоліки на дитинство не спишеш. Мені знайомі чоловіки, яким і зараз не так солодко живеться. При цьому вони спокійно поділяться з другом останньою гривнею. Але знаю я і таких чоловіків, які росли в повному достатку, але вони будуть вимагати знижку навіть на найдешевшу річ, щоб заощадити хоча б п’ять гривень. Назвати це ощадливістю не вийде. Це справжня скупість.

Скупий чоловік набагато гірше просто хворого. Це жінці необхідно бути економною і жадібною. Їй потрібно рахувати власні гроші. Якщо жінка смітить грошима, щось з нею не так. Але я зараз все ж про мужиків. Чоловікові потрібно бути успішним і впевненим у собі. Він не повинен переживати через нестачу грошей. Для нього це повинно послужити стимулом і сигналом до дії.

Жоден чоловік не може шкодувати грошей для того, щоб пригостити чимось смачненьким жінку. Звісно, дітей теж можна сюди віднести, але вони є продовженням успішних відносин з жінкою. Жінка – найважливіше. На неї потрібно витрачати все до останнього. Один мій друг вирішив зводити свою дівчину в дуже дорогий ресторан. Дівчині це так сподобалося, що вона ніяк не могла зупинитися: хотіла спробувати всі делікатеси.

Друг на все погоджувався з посмішкою, але вже знав, що розплатитися не зможе. Коли принесли рахунок, він відійшов на хвилинку. Поговорив з офіціантом, і той погодився взяти в заставу телефон і годинник. Наступного дня мій друг розплатився за вечерю і забрав свої речі. Гроші він позичив, а дівчині про це нічого не відомо. Так роблять справжні чоловіки.

Чоловік повинен демонструвати свою щедрість широкими жестами. Можна навіть сказати понтами. Але хорошими і красивими. Це допоможе підкорити жінку. Він повинен жити, ніби грошей кури не клюють. Навіть якщо це не так. Наприклад, у мене навіть заощаджень немає. Вважаю, що все зароблене потрібно витрачати негайно і радіти життю.

Чоловікові можна пробачити, якщо він товстий, неспортивний, без освіти, не вміє грати в шахи і готувати. Йому можна пробачити багато, але тільки не скупість. Скупий чоловік неповноцінний. Ймовірно він і в інших сферах буде не дуже. Як правило, всі скупі чоловіки виявляються ще й не дуже мудрими.

Не варто пов’язувати своє життя зі скупим чоловіком!

У мене є прекрасний приклад.

Одна знайома зустрічалася з молодою людиною. Він був привабливим, модним, розумним. Не можна сказати, що Ксюша закохалася без пам’яті, але він точно їй подобався. Вирішили вони з’їздити на море. Подорож – прекрасний спосіб пізнати людину краще. Ксюша не прогадала з перевіркою. Дівчина захотіла купити в поїздку кілька нарядів. Він погодився і сказав, що сплатить.

Ксюша приміряла. Друг оцінив, схвалив, але коли дізнався ціну, заявив, що це занадто дорого. У підсумку він сам вибрав їй якусь дешеву сукню, але вона не стала її приміряти. Виходячи з магазину, дівчина зрозуміла, що не варто з ним нікуди їхати і будувати відносини.

Я періодично консультую жінок як практикуючий психолог. І можу дати пораду всім дівчатам: якщо молода людина голосить, що у нього немає грошей, щоб купити вам квіти, подарунки, духи та інше, біжіть від нього. Потім все буде ще гірше.

А якщо любите, то відразу починайте його “лікувати”. Буває, звичайно, що випадок зовсім безнадійний, але частіше за все вилікувати чоловіка можна. Мені, наприклад, пощастило: моя перша дружина допомогла мені вилікуватися. Я до сьогодні їй дуже вдячний. Навіть після розлучення приніс їй букет, куплений на останні гроші. Але їй про це знати не обов’язково.

Тому я точно знаю, що скупий чоловік – не чоловік.

Якщо погоджуєтесь зі мною – з вас лайк!

А якщо ні, то поділіться своєю думкою.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page