fbpx
життєві історії
Коли мама і свекруха дали зрозуміти, що не піклуватимуться про внучку, я прийняла непросте рішення. Пишу це тому, що мені дуже важко. Можливо, я не права. Але іншого виходу не бачу. Ось тільки ці всі події й вторгнення рф змусили нас змінювати план на ходу. А мами повелися не по-людськи. Одного дня я зателефонувала мамі

Коли мама і свекруха дали зрозуміти, що не піклуватимуться про внучку, я прийняла непросте рішення.

Пишу це тому, що мені дуже важко. Нині у нашій родині непрості часи. У нас із чоловіком був, здавалося, надійний план. Перед народженням дитини взяли іпотеку. Я працювала до дев’ятого місяця.

Після за планом був мій декрет доти, поки дитині не виповниться 3. А далі ми віддаємо доньку в садок і я можу працювати на повний день. Ось тільки ці всі події й вторгнення рф змусили нас змінювати план на ходу.

Фірма чоловіка зазнала серйозних збитків, тому Артему сильно зменшили зарплату. Дитині виповнилося два роки, а я сиділа без роботи. Ми зрозуміли, що мені теж треба щось шукати, щоби не залізти в борги.

Коли відчинилися садочки, я змогла влаштувати туди доньку. Сама вийшла на першу ліпшу роботу. Спочатку все було непогано, але мені змінили робочий графік. Тепер кілька днів на тиждень я працюю до 8-ї вечора, а чоловік взагалі повертається додому до 22-ї години.

Тобто у ці дні нема кому забрати доньку з садка. Там, звичайно, зробили подовження до 8, але це коштує вдвічі дорожче. На жаль, нам це не по кишені.

Одного дня я зателефонувала мамі і попросила, щоб вона забрала доньку. Проте мама сказала, що не може, бо має за планом йогу й медитацію. Після того як мама розлучилася з батьком, вона повністю поринула у пошуки себе. Або нового кавалера. Я так і не розібралася, у нас із нею дуже короткі розмови.

Свекрусі дзвонити навіть не хотілося. Ця жінка – повна протилежність моїй матері. Вона повністю зайнята господарством, чоловіком та молодшими синами. У неї теж немає часу на онучку, адже чоловікам треба вечерю приготувати. Так і виходить, що бабусі у нас дві, а розраховувати нема на кого.

Я не раз говорила з ними обома, просила про допомогу. Вони навіть погодилися іноді забирати Соломійку з садка. Адже більшого не прошу! Але на ділі коли дзвоню їм із проханням, то у них завжди відмовки.

Так ми за останній місяць віддали за садок вдвічі більше. Фінансова ситуація залишає бажати кращого. А мені дуже важко й гірко від того, що найближчі люди залишили нас у найскладніший період.

Адже ми не просимо грошей, на квартиру заробляємо самі. Хіба так складно забрати дитину із садка та привести додому? Адже вони й живуть недалеко! Цей садочок практично на подвір’ї будинку моєї мами.

Однак наші бабусі зайняті собою і своїми справами. І я зрозуміла, що треба розраховувати тільки на себе.

Але в такому разі нехай вони у старості до нас за допомогою не йдуть і не звертаються! Якщо ми самі впораємося, то хай і вони в старості розраховують на свої сили. Можливо, я не права. Але іншого виходу не бачу.

Зараз я налаштована дуже рішуче і вже сказала днями мамі, щоб вона на мене в літньому віці наваіть не розраховувала.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page