fbpx
життєві історії
Коли мама про це мені проговорилася, то відразу ж запитала мене: “А що, ви тепер нам допомагати не будете?”. Справа в тому, що я і мій син активно беремо участь в житті моїх вже не молодих батьків. Їм по 84 роки. Продукти, ліки, ремонти, поїздки в санаторій і просто мчимо до них за першим покликом

Я випадково дізналася в розмові, що моя мама склала заповіт ще в 2012 році і відписала все своє майно моїй молодшої сестри.

Коли мама про це мені проговорилася, то відразу ж запитала мене: “А що, ви тепер нам допомагати не будете?”. Справа в тому, що я і мій син активно беремо участь в житті моїх вже не молодих батьків. Їм по 84 роки. Продукти, ліки, ремонти, поїздки в санаторій і просто мчимо до них за першим покликом.

Звичайно, ми допомагати не перестали. Але у мене оселилася в душі якась образа за те, що мені не сказали про це. Зробили все за спиною і стільки років мовчали! Я власне і не претендую особливо. Ми з сестрою в рівних умовах перебуваємо, кожен живе окремо.

Батьки живуть самі. Але неприємно так. Але недавно мама попросила відвезти її до нотаріуса, переписала на нас двох заповіт. Перед цим, я зателефонувала сестрі і сказала, що мама хоче переписати заповіт.

І тепер, як би сказати, вже все добре. А образа і недовіра до мами і сестри залишилися. Ми завжди збираємося всі на всі свята і дні народження, і мені так важко бачити їх разом, як вони щебечуть щось одна одній, мені одразу ж перед очима стоїть цей заповіт, колишній заповіт, оформлений лише на сестру…

І зараз я дивлюся на них з недовірою. Образа не пройшла і майбутній спадок зовсім не радує. Відразу пишу, що сварок між нами не було. Ревність у мами до мене була. Я завжди вважалася татовою донькою, а вона дуже злилася на це і про тата говорила всякі гидоти. Не можна так знищувати любов дітей до батьків.

І зараз я на них дивлюся зовсім іншими очима. Виходить, що близькі – зовсім ніякі і не близькі. Відчуваю себе дуже погано і самотньо.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta.interia

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook