fbpx
життєві історії
Коли моя сестра Ауріка оголосила, що у неї буде дитинка, вони з мамою почали наполягати, щоб вона зі своїм молодим чоловіком переїхали до мене, аби я сиділа з немовлям, поки вона доучується в технікумі. Я у той час була без роботи, але активно її шукала. Через якийсь час сестра мами тітка Валентина заявила, що мама мусить забрати бабусю до себе

Коли моя сестра Ауріка оголосила, що у неї буде дитинка, вони з мамою почали наполягати, щоб вона зі своїм молодим чоловіком переїхали до мене, аби я сиділа з немовлям, поки вона доучується в технікумі. Я у той час була без роботи, але активно її шукала.

Я їм відмовила, пояснюючи, що Ауріка ї її коханий мають самі вчилися долати труднощі життя, а мені треба своє особисте життя влаштовувати. Вони всі образилися на мене. Довгий час ми майже не спілкувалися. З горем навпіл я їх переконала, що варіант, на якому вони наполягали, не правильний.

Через якийсь час сестра мами тітка Валентина заявила, що мама мусить забрати бабусю до себе, оскільки бабуся вона дуже захворіла, а у тітки немає часу і коштів доглядати за нею. Мама їй відмовила, бо вона сама взяла декретну відпустку, аби сидіти дитиною моєї сестри Ауріки, і вона б не змогла доглядати за маленькою дитиною і хворою бабусею одночасно. На це моя тітка Валя образилася, мовляв, мама ігнорує свої обов’язки дочки. Вони тепер майже не спілкуються вже кілька місяців.

Ось так я переконалася, що несправедливе ставлення до когось повертається до людини з іншого боку. Дуже шкода, що родичі не завжди чують одне одного, що виникають ось такі ситуації, коли рідним людям не вистачає мудрості порозумітися.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page