fbpx

Коли ми приходимо у гості до своїх знайомих, то я завжди мимоволі порівнюю свою дружину з господаркою будинку. Дружина мого друга Уляна, чомусь все встигає. Я не витримав і спитав тещу, чому вона нічому не навчила свою дочку

Коли ми приходимо у гості до своїх знайомих, то я завжди мимоволі порівнюю свою дружину з господаркою будинку. Дружина мого друга Уляна, чомусь все встигає і ніколи не скаржиться, що їй не вистачає часу, щоб приготувати смачні страви.

Коли б я до них не зайшов, у них завжди є ідеальна чистота, завжди приготований обід. На свята Уляна пече пиріжки, та завжди запрошують нас у гості. Мати мого друга живе з ними, вона суворо дотримується православного посту, і невістка встигає готувати для всієї родини обіди та вечері, і для свекрухи пісні страви.

У них, як і у нас, двоє дітей. На Новий Рік дружина мого друга подарувала йому та дітям власноруч пов’язані светри для лижної прогулянки. Моя дружина купила всім подарунки у магазині, навіть торт завжди купуємо, ніколи не бачив, щоб вона щось пекла сама.

Не можу зрозуміти, чому й половину того, що робить Уляна, не встигає моя дружина. Хоча завжди жаліється на зайнятість і нестачу часу.

Моя Віка начебто й прибирає, але через деякий час все знову валяється, як раніше. Готувати теж не встигає, харчуємося майже завжди напівфабрикатами. Хай би тільки ми з нею, а то й діти.

Я вже не кажу і не вимагаю про якесь в’язання чи вишивку. У нас навіть із кімнатних квітів один кактус. І то, на мою думку, він росте сам по собі, зрідка поливаю я чи діти. Доньки, дивлячись на матір, теж не дуже люблять господарювати.

Дружина ображається, коли я роблю комплімент Уляні з приводу приготовленої страви чи торта на свято. Я бачу, що Уляна намагається ненав’язливо підказувати моїй дружині, як навести лад і затишок у домі.

Коли до нас приходять мої батьки, мені доводиться потім вислуховувати зауваження від мами, що в нас вічний безлад.

Одного разу я не витримав і спитав тещу, чому вона нічому не навчила свою дочку, адже у неї самої завжди в будинку порядок.

Вона відповіла, що навчити людину проти її волі неможливо. Сказала, що її дочка з тих людей, котрі не вміють і не хочуть вчитися. Ось так її власна мама про мою Віку і сказала.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page