fbpx
життєві історії
Коли ми залишилися з Віталіком вдвох, я дала йому зрозуміти, що він образив мене. Але замість вибачень, мій коханий зауважив, що мені потрібен стимул, щоб я “взялася за себе”. Річ у тім, що він одружився на стрункій дівчині, а зараз, я товста і вічно замучена. Це було принизливо

Я завжди намагалася все робити для Віталіка і наших дітей. Займаюся домашніми справами і сім’єю, виховую дітей. А він замість того, щоб підтримати і підбадьорити почав порівнювати мене з моєю ж найкращою подругою. Ну, звичайно ж, вона струнка і доглядає за собою, не те, що я.

Не знаю, в який момент я запустила себе. Коли ми одружилися, я була тендітною і стрункою. Потім перша вагітність… Через два роки друга, народження дочки. Я не помітила, як поправилась на десять кілограмів. Тепер якщо я вранці встигаю попити кави, умитися і розчесати волосся – значить я герой. Зараз моїй дочці рік, синові – три. Діти забирають всі сили і енергію. Я перестала відвідувати салони краси і купувати собі гарний одяг. Тільки те, що практично і зручно.

У мене є подруга. Ми дуже добре з нею спілкуємося і часто ходимо один до одного в гості. Так ось, її синочку п’ять років, він ходить в садок. А значить, вона має вільний час приділити собі коханій. До всього у неї свекруха, яка живе з ними і готує часто їжу. Не знаю, як їй це вдалося, але вона анітрохи не змінилася після пологів. У неї чудова фігура.

І ось днями, коли подруга з сином були у нас в гостях, ми пили чай. З роботи прийшов мій Віталік. Коли він побачив подругу, то зробив їй комплімент і при цьому сказав, щоб вона поділилася рецептом краси зі мною. Мені було неприємно.

Коли ми залишилися з Віталіком вдвох, я дала йому зрозуміти, що він образив мене. Але замість вибачень мій коханий зауважив, що мені потрібен стимул, щоб я “взялася за себе”. Річ у тім, що він одружився на стрункій дівчині, а зараз я товста і вічно замучена.

Це було принизливо. Мені хотілося його залишити з двома маленькими дітьми, при цьому, щоб він не забув приготувати сніданок, обід і вечерю сім’ї. Випрати і прибрати в квартирі, а потім ще зустрічати мене гарним, відпочилим і в прекрасному настрої.

Тому я так і зробила.

На наступний ранок я встала рано, поки всі спали. Завдяки тому, що була субота, і чоловік вихідний я вирішила “віддати” йому за всі ці слова. Я просто поїхала в салон краси.

Через годину мій телефон розривався від дзвінків Віталіка. Я безневинним голосом промовила, що скоро буду, а він нехай погодує дітей і включить прання. І поки мене немає, може приготувати обід, і поклала слухавку.

Я уявляла, що там твориться вдома і мені було забавно і весело. Але коли через три години я приїхала додому, то побачила картину: замучений чоловік, діти, що кричать і безлад. Зате я зробила собі манікюр і пофарбувала волосся. Ще й нову стрижку.

Віталік був розлючений. Він запитав, де мене носило стільки часу. А я правдиво йому відповіла, що він сам хотів бачити мене доглянутою і красивою. Ось я і поїхала в салон краси. Тут він і замовк. Зрозумів мабуть, що сам винен.

А як він хотів, неможливо доглядати за собою при наявності поруч 24 години на добу двох дітей. Сподіваюся, Віталік відчув, що таке бути мною і більше у нього і близько не виникне бажання порівнювати мене з моєю подругою, навколо якої крутиться свекруха.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – prawo

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook