fbpx

Коли народився онук Назарчик, я купила теплий комбінезон в коляску, приїхала до них у гості з подарунком для онука, з усією душею, але невістка повернула назад. Недбало взяла подаровані мною парфуми та квіти і сказала, що у мене немає смаку

Невістка Таня не злюбила мене з першого дня. Але я намагалася не помічати цього, щоб не засмучувати сина.

А коли я вперше привітала її з Днем народження, то зрозуміла, що вона мене вважає недалекою. Таня тоді недбало взяла подаровані мною парфуми та квіти і сказала, що у мене немає смаку. Я перевела все на жарт, сказала, що тепер даруватиму гроші, але невістка відповіла, що не любить привітань.

З того часу я не дарую їй нічого, навіть квітів. Тільки сказала, щоб і мені нічого не дарували, бо якось незручно виходить, я ніби в боргу у них.

Коли народився онук Назарчик, я купила теплий комбінезон в коляску, але невістка повернула назад. Сказала, що дитячі речі вони із сином обиратимуть самі. Син її підтримав, сказав, що я не розбираюся в дитячих речах, нема чого даремно витрачатися. Так він розділив її думку, що мати в нього недалека. Я й це стерпіла. Комбінезон подарувала сусідці, у якої народився онук – Оля була дужке рада й вдячна.

Цього року моя дочка народила дівчинку. Я, навчена гірким досвідом, запитала, що треба купити дитині. Дочка запропонувала поїхати до магазину разом. Я все сплатила, а коляску купили батьки зятя. Я знала, що дочка хотіла білу коляску, а свати привезли бежеву. Не спитали, чи хотіли зробити сюрприз. Дочка не подала навіть вигляду, що не дуже задоволена, сказала, що такий колір дуже підходить для дівчинки. Але якби вона хоч слово сказала, що незадоволена, я не витримала б і поставила дочку на місце. Але все обійшлося.

Я розумію, що молодь зараз інша. Це ми були раді будь-якій допомозі від батьків, а вони зараз усі з дорогими смартфонами, у модному брендовому одязі та майже всі з машинами. Тож і до батьків таке ставлення.

Але невдоволення невістки на цьому не скінчилося. Вона дізналася від дочки, що я купила внучці золоті сережки, а дочці за онучку подарувала сережки моєї бабусі. Дуже красиві, з дорогоцінним каменем. Я не розповіла дочці про те, чому я не дарую подарунки невістці, щоб не було ворожнечі між ними. Тому вона і поділилася, навіть показала Тані мої подарунки.

Що почалося! Невістка висловила синові, що я подарувала внучці золото, а їхній дитині приношу лише солодощі та фрукти.

Але як же я можу щось подарувати онукові, щоб не почути на свою адресу негативу? Таня сама винна у такому моєму ставленні. Чи я не права й треба й надалі дарувати подарунки невістці  й онуку?

Фото – ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page