fbpx
життєві історії
Коли Софія повернулася, одразу помітила,  що з Максимом щось трапилося, чоловік зустрів її без настрою, а потім увімкнув запис розмови її мами з сестрою. Софія, кліпаючи очима, опустила голову. Ну що тут скажаш, коли це правда?

Хтось дряпав машину Максима, що стояла просто під вікнами будинку. Щоб знайти, хто це робить, він залишив на ніч камеру на підвіконні.

Вранці всі розійшлися у своїх справах: Сфія пішла відводити дитину до дитячого садка, а чоловік втік на роботу. Мали зайти мама і сестра Софії, щоб забрати дитячі речі для дитини сестри.

Коли Софія повернулася, Максим уже був удома, його відпустили трохи раніше звичайного. Софія одразу помітила,  що з Максимом щось трапилося, чоловік зустрів її без настрою, а потім увімкнув запис розмови її мами з сестрою. Софія, кліпаючи очима, опустила голову. Ну що тут скажаш, коли це частково правда?

На відео було видно, що відбувається на вулиці, проте звук явно виходив із квартири.

Це була розмова мами та сестри Софії. І розмова зовсім неприємна. Мама говорила, що чоловік у дочки невдаха: заробляє мало, за собою не стежить, вічно перед телевізором сидить. Звичайно ж, чоловік Софії знайомої був дуже засмучений почутим. Нікому не хочеться чути про себе таке.

– Я тебе обрала і люблю тебе, – знизала плечима Софія. – А мої мама і сестра мають право думати і говорити те, що вважають за потрібне. Ти мій коханий чоловік, хороший тато нашій дитині. Так, часково вони праві, але від цього я люблю тебе не менше, – Софія обійняла чоловіка, на руки йуму залізла маленька Соломійка. Максим посміхнувся.

Через тиждень Максим знайшов іншу, більш прибуткову роботу і пішов у спортзал. Спілкуватися з сім’єю дружини він пок що не прагне, але в родині Софії і Максима настали щасливіші часи.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.