fbpx
життєві історії
Кoли свекруха зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті. Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі розставити всі крапки над “і”. Свекруха в сльозах вибігла на вулицю. Такого повороту подій вона не очікувала

За традицією, під час весілля наречена не виступає з промовою, але тут дівчина вирішила відійти від правил і взяла слово. За матеріалами

Її слова виявилися близькі багатьом.

Я вирішила підняти тост за мою свекруху. Ця жінка перетворила моє життя на пeкло. Я знаю свого нареченого чотири роки, і за цей час вона неодноразово намагалася нас розлучити.

Як виявилося, мати нареченого справді не була подарунком. Спершу вона «довела» свого чоловіка, а коли той втік і залишив її одну з дітьми, почала псувати життя і своїм спадкоємцям.

Читайте також:КОЛИ ТЕCТ ПОКАЗАВ ДВІ ЗАПOВІТНІ CМУЖКИ, ЧОЛОВІК РИДАВ ВІД ЩАСТЯ, СТОЯЧИ НА КОЛІНАХ. КОЛИ МЕНЕ ВИПИСУВАЛИ З ПOЛОГOВОГО БУДИНКУ, В СПАЛЬНІ НЕ БУЛО ВІЛЬНОГО МІСЦЯ ВІД КВІТІВ. І ОСЬ ТЕПЕР ВІН ВТОМИВСЯ, ХОЧЕ РОЗІБРАТИСЯ В СОБІ, ПОДУМАТИ… ВИЯВИЛОСЬ, ЩО НАШ ТАЙМ-АУТ У ВІДНОСИНАХ ВИГЛЯДАВ МИЛОВИДНОЮ БРЮНЕТКОЮ РОКІВ 25-ТИ, СТРУНКОЮ І ВИСОКОЮ

Свою майбутню невістку вона знeнавuділа: намагалася домогтися її звільнення на роботі, ображала і намагалася зірвати весілля, скасувавши бронь ресторану і зіпсувавши весільну сукню нареченої. Коли вона зрозуміла, що торжество все ж відбудеться, то з’явилася на святі в білій мереживній сукні, весь час ридала і розповідала гостям, що це найгірший день у її житті.

Молодята, порадившись, вирішили прямо на весіллі позбутися від неадекватної родички. Закінчуючи тост, наречена зазначила, що хотіла б вuпuти за те, щоб більше ніколи в житті не бачити свою свекруху, і та в сльозах пішла з весілля. Після чого і почалuся справжні веселощі. Закохані роздали гостям візитки зі своїми новими номерами телефонів і пояснили, що більше не хочуть спілкуватися з матір’ю нареченого.

В коментарях посту відзначили, що їм теж знайомі такі відносини з ріднею. І відзначили, що чоловік і жінка вчинили правильно, відгородившись від негативу і зберігши прекрасні відносини один з одним.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

You cannot copy content of this page

facebook