fbpx

Коли син мене підвозив, то потрапили ми в затор. Якраз в той момент почала дзвонити Марина, і як тільки дізналася, що Сергій біля мене, то почалася “буря”. Марина довго сперечалася з сином. Майже дві години невістка щось вигукувала йому в телефон, а на кінець поставила ультиматум: “Або ж Сергій піде на весілля до сестри, або ж втратить свою дружину назавжди”. Мені було та важко це чути. За які такі гріхи йому все це?

Моя невістка Марина хороша дівчина. Хоч і не довго вони з Сергієм зустрічалися, та все одно швидко зіграли весілля.

Мені, якщо чесно, не всім подобається невістка, та не мені ж з нею жити. Єдине, в чому я бачила проблему, це в тому, що Марина ну дуже довіряє сину. Частенько дзвонить і намагається вияснити, де і з ким Сергій.

Одного разу син приїхав, аби допомогти мені з сантехнікою, так його дружина чуть не що п’ять хвилин дзвонила. В кінцевому результаті Сергій виключив телефон, так невістка приїхала до мене додому і влаштувала “бурю”.

Чомусь Марина вирішила, що я проти її стосунків з сином, тож рідко коли спокійно відпускає його до мене. Хоча насправді я навпаки, тільки й хотіла б, щоб в них все вийшло.

Від того часу давно не ставалося якихось “бурь”, але все пішло шкереберть, адже ми почали планувати весілля моєї молодшої доньки Олени.

Так сталося, що необхідно було багато куди з’їздити, щоб все зробити і в цьому нам вирішив допомогти Сергій.

За клопотами ми й не помітили, як швидко минув час. Син вирішив відвести і мене і Олену по домах. До Олени ми легко доїхали, але коли їхали до мене додому, то попали в затор.

Якраз в той момент почала дзвонити Марина, і як тільки дізналася, що син біля мене, то почалася “буря”.

Подзвонивши, Марина довго сперечалася з сином. Майже дві години невістка щось вигукувала йому в телефон, а на кінець поставила ультиматум.

Марина сказала: “Або ж Сергій піде на весілля сестри, або ж втратить свою дружину назавжди”.

Мені було важко це почути, але й не хочеться, щоб син через мене таке переживав, все-таки видно, Сергій Марину любить.

А ось що мені робити? Чи варто пожертвувати сином заради його стосунків? Чи краще зробити все, щоб більше Марина в житті сина й не появилася?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page